gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Granada En Flor

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

La temporada ya llego Voy a decir que te quiero Te day la bienvenida
    Pues todo el ano te espero
    En primavera o verano
    No importa si estas aqui
    Bebo el amor de tus manos
    Nunca me canso de ti
    Boca roja y purpura
    Quiero ser tuyo, tomame
    Eres fruta del amor
    Mi granada linda flor

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Feyyaz Kuruş

Serdar Ortaç - Granada En Flor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - En Büyük Aşkım

Serdar Ortaç - En Büyük Aşkım

Söz:Serdar Ortaç Müzik:Serdar Ortaç & Suat Aydoğan Dikkat et her zaman, hep ben aradım, Demek ki en büyük sevda benimki. Özlemek en güzel alışkanlığım, Demek ki en büyük sevda benimki. Olmuyor, zorla değil olmuyor. Görmüyor, nasıl yükseklerdesin. Sevmiyor, gönül ondan zalimi, Sevmiyor, buna sen de dahilsin... Bak gönül sersem gününde, Bir tutsan kalsam elinde, Çok şükür aklım...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

Serdar Ortaç Evleniyor Mu?

serdar ortaç evleniyor serdar ortaç evleniyor mu Serdar ortaç evleniyor mu, serdar ortaç ve asta, asta kimdir, astanın annesi, annesi kimdir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Serdar Ortaç sonunda evleniyor mu acaba. Uzun zamandır bekar olan şarkıcı sevgilisi Asta'nın annesi ile tanışmış ve oturup sohbet ediyorlarmış melekler. Bugüne kadar nikah masasından uzak duran...
  4. Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

Serdar Ortaç Asta'yı unutamadı

serdar ortaç, sevgilisi, asta, ayrılığı ayrılık sonrası, aşkı, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İki yıl süren birlikteliklerinde, yüzük bile taktığı Asta'yı hala unutamadığını söyleyen Serdar Ortaç'ın haberini aktarıyoruz şimdi sizlere Melek'lerim. Önceki akşam Sunset adlı restoranda yabancı bir güzelle akşam yemeği yiyen Serdar Ortaç, çıkışta soruları yanıtladı. Yanındakinin...
  5. Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde!

Bu sayfa; Serdar Ortaç Maliyenin Takibinde haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz gün yaptığı bir açıklama Serdar Ortaç'ın başını belaya sokmuşa benziyor. "İtiraf ediyorum kumarda 50 milyon dolar kaybettim!" açıklaması üzerine maliye yetkilileri Serdar Ortaç'ı incelemeye aldı. Bakalım bu kadar kazancın vergisini Ortaç ödemiş mi? Ünlü sanatçı Serdar...

Sayfayı Paylaş