gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Serdar Ortaç: ''Haiti'den bana ne''..

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Üç milyon kişinin etkilendiği deprem için Türkiye ile beraber birçok ülke Haiti'ye yardım için seferber olurken bu durum ünlü popçu Serdar Ortaç'ı rahatsız etti. [​IMG]

Kendisini Haiti'ye yardım etmediği konusunda eleştirenlere sert bir şekilde çıkışan Ortaç, "Haiti mi, Hakkari mi? Ben bu yardım işini anlamıyorum. Abuk subuk yerlere yardım etme hevesi başladı. Bana ne Haiti'den, kendi insanım teneke çatının altında ölüyor. Açlıktan ağzı kokuyor. Adam Haiti'ye yardım ediyor" sözleriyle yanıt verdi.

Filistin'e yardım konusunda da bu ülkenin yalnız kaldığına değinen Ortaç, "Filistin yalnız kalmıştı. Bir tek biz yardım ettik. Filistine yardım kezaki doğrudur kendi dinimden adam" şeklinde karşılık verdi.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

4. salma

salma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    haklı tarafları yok değil........

Serdar Ortaç: ''Haiti'den bana ne''.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Neden

Serdar Ortaç - Neden

Üzgünüm, seni kırdım bu gece Üzgünüm bir hata yaptım ben delice, Sonu yok, bu baharlar bitecek Tenim ellerini özleyecek Sana söz, bu yemin, bu sevdam solmayacak Sonu yok bu baharlar bitecek Tenim ellerini özleyecek Gözlerim her an yolunu gözleyecek Sorma neden, gözyaşlarım akmayacak Sorma neden, güller siyah açmayacak Sorma neden, yaşarken öldürdün beni En derinden neden, sorma neden Söz...
  2. Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Gözden uzak değil Güneşten yakın bana Yanarsam günah değil Yakarsan yazık sana Kimse seni zorla istemez Kimse hüküm giymez ayrılıktan Kimse sana zorla git demez Memnunsan kal uzakta Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım İlacı sensiz aşkın Tanırsan çor seversin Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım Her halinle güneşten Hatta benden güzelsin
  3. Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Kızlar hepinize keyifli günler diliyor ve sizden Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden şarkının sözleri için çok mersi :)
  4. Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Kızlar Serdar Ortaç'ın Sersem Oldum adlı şarkısını hiç dinleniz mi dinlemediyseniz dinlemenizi tavsiye ederim ve sizden bir de Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri paylaşmanızı rica ederim:)
  5. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş