gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Halime Gülen Varsa

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İlk bakışın ilk sözün Eskiden aşk nedir bilmemişim
    Bir sıcak gülüşünde sımsıcak öpüşünde
    Kimbilir neler saklı gözlerinde
    Yıldızları taç yapıp sana
    Dönmeni beklemek çok zor
    Tek dileğim tek olmak sana
    Sence aşk bu kadar mı zor

Halime gülen varsa
    Yüzüme gülsün
    Ben yine tek başıma
    Ben yine sensiz
    İstemem göz yaşların
    Boşa dökülsün
    Çektiğim acıların
    Sahibi sensin

Serdar Ortaç - Halime Gülen Varsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var

Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var

Yandım alev alev yerine, Yağmur yağsa da durduramaz. Sanki, kilitlendi yüreğim, Gitmek istese, kurtulamaz. Deli fırtınam, deli gözyaşım, Deli yağmurum, bebeğim, Üşüdün yine, sakın titreme, Bırak üstünü örteyim. Yar ayrı gayrın mı var? Bilemedim sana daha nasıl yaranacağım. Aşkımdan şüphen mi var? Beni bile bile ağlatsan da, unutacağım. Alışmışım acılara, nasıl olsa deli hasretine alışacağım.
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç "Ne babalar var. Benim ki odun" dedi

Serdar Ortaç "Ne babalar var. Benim ki odun" dedi

serdar ortaç, beyaz şov, babası, Beyaz Şov'a katıaln Serdar Ortaç "ne babalar var, benim babam odun" dedi. Neden böyle dedi, buyrun öğrenelim Melek'lerim:) 'Ne babalar var, benimki odun' Beyaz konukları Atiye, Serdar Ortaç, CNN Türk'te spor spikerliğine başlayan Neslişah Alkoçlar ve kişisel gelişim uzmanı Mümin Sekman'dı Atiye’nin şarkılarını babasının yazdığını duyan Ortaç...
  4. Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.
  5. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)

Sayfayı Paylaş