gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Hayranlarına Üzecek Adam Çok Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkı sözleri Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkısı sözü

Sevgili melekler, yaptığı müzikle büyük bir hayran kitlesine sahip olan söz yazarı, besteci ve şarklıcı Serdar Ortaç 'ın yeni şarkılarından biriyle karşınızdayız. İşte Serdar Ortaç Üzecek Adam Çok şarkı sözleri.. :)

Gidiyorum acımadan,
    Peşimde bir sürü hatırası
    Biliyorum yaşamadan,
    Yuvamı çizdi kesin yukarısı
    Güneşin tadı boşa gider açmadan
    Kurudum bana verin onu kaçmadan
    Aramak gerek iyi kötü seçmeden
    Yaşamak gerek hayat izi geçmeden
    Yüzündeki acıyı gördüm
    Arama aşktan duvar ördüm
    Ara sıra gelip haber ver
    Üzecek adam çok
    Sana dün gece asılı kaldım
    Yüreğine yazılı kaldım
    Dahasını kazı diyorsun
    Silecek adam çok

Serdar Ortaç Hayranlarına Üzecek Adam Çok Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Heyecan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Heyecan Şarkı Sözleri

yıllar önce rasladım aşka muhtelif yerlerden yürütüp canım çekti gördüğüm anda oda tesadüf. bilirmiydim ayrılacağımı hüzün kadar sarsılacağımı daldan dala savrulacağımı oda tesadüf. deliler gibi yanıyorum , yuvadan uçup gidiyorum yaşım özne den büyük ama seni, adım adım sayıp seviyorum. heyecandan ismini bile, kazıdım bitik yüreğime senin aşk diyen o diline bile, doyamadım telaşlanıyorum....
  2. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  3. Üzecek Adam Çok Şarkı Sözü istiyorum

Üzecek Adam Çok Şarkı Sözü istiyorum

KIzlar merhaba hepinize keyifli ve neşeli günler diliyorum ve sizden Üzecek Adam Çok Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.
  4. Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bereketsiz şarkı sözleri, serdar ortaç 2014, bereketsiz şarkısının sözleri Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın 2014 yılı albümü müzik marketlerde satışa sunuldu. 12sinin söz ve müziği kendine ait olmak üzere bu albümde tam 14 parça seslendiren Ortaç'ın bu albümünden "Bereketsiz" şarkısının sözleri şöyle... Sevmek ayrı bir dert, sevmemek ayrı Aşk bir anda biter mi...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş