gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hıı haklısın Ebru Gündeşim, Serdar arkadaşın çapkınlık yapacaktı bunuda sana söyleyecekti. Tamam koruyorsun ama bırak belki adam çapkın olmak istiyor. Ben bağzı tvlerde canlı yayınlanan klipte mankenin poposuna ne yaptığını gören kişi olarak çapkın değil azgın diyorum :D 'ARKADAŞIM ÇAPKIN DEĞİL!'
    ÖNCEKİ GÜN ANTALYA'DA SAHNEYE ÇIKAN EBRU GÜNDEŞ, 2.5 SAAT BOYUNCA TATİLCİLERE UNUTULMAZ ANLAR YAŞATTI.

Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Gündeş, bayramda ailesini ziyaret ettiğini söyledi. Ünlü şarkıcı; ayaklarından rahatsızlandığını gazetelerden öğrendiği Serdar Ortaç'ın gecce gezmelerine de gönderme yaptı: 'Serdar'ı göremediğim için rahatsızlığından bile haberim yok. Ben sokakta gezmediğim için Serdar'a rastlayamıyorum. Serdar koşturmasın sağda solda... Çok gezmesin! Hiç çapkın değildir arkadaşım...'

2. erçil

erçil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Serdar Ortaç hiç çapkın değildir
    hımmm:Laie_23::Laie_23::Laie_23::Laie_23:

Serdar Ortaç hiç çapkın değildir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma Çok zamandır hasretim yokluğuna Allahım hiç şansım yok İsyanım ayrılığa Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa Ahh beklemek çok zor Sen misin vicdansız Gelde bana sor İstiyorsan vur vur vur Gel şu kalbime vur vur vur Elverirse gururun bir kez daha vur Bu akşam hüzünleri evde bıraktım Kör kütük sarhoş oldum Elimde değil Seni kucakladığım yerde bıraktım Ağzınla...
  2. Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil

Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil

Aynada bakıp yüzüme, kendime isyan ederim, Bu akşam hüzünlerime, seni de katar giderim. Nedense her şey yalan, bu aşkta sende kalan, Nedense her gönülde, vicdan aradım vicdan. Kurtulup gider gibi, bütün çilelerimden, Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden. İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı. İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı. İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan, Yerden yere...
  3. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  4. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...
  5. Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ramazan ayı öncesi son pazar gününüzün mutlu ve keyif dolu geçmesini diliyor ve sizlerden Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş