gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Hürriyet

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kendimi unuttum Seni beklemekten Şimdi yalnızım
    Ağlamak çare mi söyle
    Belki de ayrılık şimdi zor olsa da
    Kimseden korkmuyorum
    Kimbilir kaç gece durmadan ağladım
    Bundan utanmıyorum
    Seni yağmurlar aldı ben ne bilem
    Kime yar oldu kaldı ben ne diyem
    Yine gurbet başında memleketim
    Tadı yok şimdi sensiz hürriyetin

Söz Yazarı : Serdar Ortaç
    Besteci : Serdar Ortaç
    Düzenleme : Feyyaz Kuruş

Serdar Ortaç - Hürriyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Gözden uzak değil Güneşten yakın bana Yanarsam günah değil Yakarsan yazık sana Kimse seni zorla istemez Kimse hüküm giymez ayrılıktan Kimse sana zorla git demez Memnunsan kal uzakta Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım İlacı sensiz aşkın Tanırsan çor seversin Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım Her halinle güneşten Hatta benden güzelsin
  2. Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Bir kere sevdi gönül Mevsim bahar olsa da Yandı tutuştu gönül Kalbi bir taş olsa da Bin kere söylüyorum Bir kere dinlesen Bak yine söylüyorum Aşk için ölmese de Değmez sana değmez Aşkın öyle çok büyük ki Kimseye boyun eğmez Bilmez kıymet bilmez Yaran öyle çok derin ki Kimse onu silemez Allah'tan kork Sevmekten kork Başka çaren yok Karşıma bir daha çıkma sakın Bence bu asrın...
  3. Serdar Ortaç 2008 Nefes

Serdar Ortaç 2008 Nefes

Nefes almaya hazırmısınız? Uzun ve yorucu geçen kış mevsiminin ardından, bütün bir yaz, Serdar Ortaçla derin bir Nefes almaya ne dersiniz? Serdar Ortaç, birbirinden güzel 16 yeni şarkı ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor, Türkiye’nin en başarılı aranjörlerinin emek harcadığı ve kayıtları Londra dahil olmak üzere 5 ayrı stüdyoda gerçekleşen albüm, 500.000 dolarlık bütçesi ile, sezonun en...
  4. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  5. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...

Sayfayı Paylaş