gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Unut bütün hatamı unut Geri dön artık Ölüm ayırır bizi ancak
    Otur yüreğimde usulca diyen Serdar Ortaç'ın işe yaradı mı şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Kızlar bugünlerde beni kıpır kıpır hamişlikten dolayı büyüyen göbüşümle yerimde durdurmayıp oynatan bir parça var hahaha Serdar Ortaç'ın İşim Olmaz parçasının sözlerini sizler için paylaşıyorum.Müziği çok güzel tavsiye ederim:tik: İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla Kanamaktaydım aramaktaydım yüce aşkın yüzünü Sana kalsaydım...
  2. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  3. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  4. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)
  5. Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ramazan ayı öncesi son pazar gününüzün mutlu ve keyif dolu geçmesini diliyor ve sizlerden Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş