gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kızlar bugünlerde beni kıpır kıpır hamişlikten dolayı büyüyen göbüşümle yerimde durdurmayıp oynatan bir parça var hahaha Serdar Ortaç'ın İşim Olmaz parçasının sözlerini sizler için paylaşıyorum.Müziği çok güzel tavsiye ederim:tik: [​IMG]

İşim olmaz hiç Allah'tan korkmayan aciz insanla
    İşim olmaz aşk üzerinde uğraşan ilim irfanla
    Kanamaktaydım aramaktaydım yüce aşkın yüzünü
    Sana kalsaydım tutanaktaydım boşamaktan hüzünü

Hayat açasın önümü tutmuyor kollarım
    Niye yaşasın ölümü kimsesiz kulların
    Aşk ne buzlar eritir kimse görmüyor
    En yüce duygudan yerim kimse bilmiyor

İşim olmaz benden de güzeli yok
    Bu bakımdan benden çok üzeni yok

Benden çok üzebilir misin?
    Benden çok gülebilir misin?
    Bu günlerde çok canım sıkkın, Tövbe…

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

serdar ortaçın mikrop şarkısı süperrr..

Serdar Ortaç İşim Olmaz Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  2. Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Unut bütün hatamı unut Geri dön artık Ölüm ayırır bizi ancak Otur yüreğimde usulca diyen Serdar Ortaç'ın işe yaradı mı şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
  3. İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

İşte Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısı sözü Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkısının sözleri Bu gün sizlere 2012 albümleri şarkı sözlerini sunduk ve sunmaya da Serdar Ortaç yeni albümü 2012 şarkıları ile devam edeceğiz Melek'ler. Evet işte isteyenler için Serdar Ortaç Dileğim Aşk şarkı sözleri gelsin arkadaşlar! Zor bu aşkta yeni dönem imkansız Sözünü yedi bile ahlaksız Bu da bize ders olsun Bi...
  4. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş