gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aynada bakıp yüzüme, kendime isyan ederim, Bu akşam hüzünlerime, seni de katar giderim.
    Nedense her şey yalan, bu aşkta sende kalan,
    Nedense her gönülde, vicdan aradım vicdan.
    Kurtulup gider gibi, bütün çilelerimden,
    Tut hadi tut bırakma, çocuksu yüreğimden.

İsmi lazım değil, beni o zalim yıktı.
    İsmi lazım değil, o bir vefasız çıktı.
    İsmi lazım değil, döküldü gözyaşlarımdan,
    Yerden yere vurdu bu yüreğimi, hesabını soracağım

Serdar Ortaç - İsmi Lazım Değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma Çok zamandır hasretim yokluğuna Allahım hiç şansım yok İsyanım ayrılığa Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa Ahh beklemek çok zor Sen misin vicdansız Gelde bana sor İstiyorsan vur vur vur Gel şu kalbime vur vur vur Elverirse gururun bir kez daha vur Bu akşam hüzünleri evde bıraktım Kör kütük sarhoş oldum Elimde değil Seni kucakladığım yerde bıraktım Ağzınla...
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Serdar Ortaç hiç çapkın değildir

Hıı haklısın Ebru Gündeşim, Serdar arkadaşın çapkınlık yapacaktı bunuda sana söyleyecekti. Tamam koruyorsun ama bırak belki adam çapkın olmak istiyor. Ben bağzı tvlerde canlı yayınlanan klipte mankenin poposuna ne yaptığını gören kişi olarak çapkın değil azgın diyorum :D 'ARKADAŞIM ÇAPKIN DEĞİL!' ÖNCEKİ GÜN ANTALYA'DA SAHNEYE ÇIKAN EBRU GÜNDEŞ, 2.5 SAAT BOYUNCA TATİLCİLERE UNUTULMAZ ANLAR...
  4. Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Kızlar Serdar Ortaç'ın Sersem Oldum adlı şarkısını hiç dinleniz mi dinlemediyseniz dinlemenizi tavsiye ederim ve sizden bir de Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri paylaşmanızı rica ederim:)
  5. Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Merhaba arkadaşlar ramazan ayı öncesi son pazar gününüzün mutlu ve keyif dolu geçmesini diliyor ve sizlerden Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş