gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  2. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  3. Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Kızlar hepinize keyifli günler diliyor ve sizden Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden şarkının sözleri için çok mersi :)
  4. Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bana göre aşk yok, bana göre aşk yok şarkısı sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, 26 Mayıs Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alan Serdar Ortaç'ın 2014 Bana Göre Aşk albümünden "Bana Göre Aşk Yok" şarkısının sözleri şöyle... Duydum ki aşk benden düpedüz korkarmış Bu küskün halimden pişmanım çok Kalbimin aynası yüzümün aynası Yalancı şu dünyada bir...
  5. Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bereketsiz şarkı sözleri, serdar ortaç 2014, bereketsiz şarkısının sözleri Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın 2014 yılı albümü müzik marketlerde satışa sunuldu. 12sinin söz ve müziği kendine ait olmak üzere bu albümde tam 14 parça seslendiren Ortaç'ın bu albümünden "Bereketsiz" şarkısının sözleri şöyle... Sevmek ayrı bir dert, sevmemek ayrı Aşk bir anda biter mi...

Sayfayı Paylaş