gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan ve benim de gerçekten ilgimi çeken Ne Bu Neşe şarkısının Sözlerini yazar mısınız. Duyduğum kadarıyla Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısını babası için söylemiş.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe Sözleri yazar mısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik cevap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken Aradın mı kabul...
  2. Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı Sözleri istiyorum

Unut bütün hatamı unut Geri dön artık Ölüm ayırır bizi ancak Otur yüreğimde usulca diyen Serdar Ortaç'ın işe yaradı mı şarkısının sözlerini benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
  3. Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.
  4. İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

İsteyenler için Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri

Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısı sözü Serdar Ortaç Ne Bu Neşe şarkısının sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere Serdar Ortaç Dileğim aşk şarkı sözleri sunmuştuk. Şimdi ise Serdar Ortaç Ne bu Neşe şarkı sözleri sunuyor ve Serdar Ortaç hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Ne bu neşe beni deli eden Ne bu tavır seni her gören kıskanır Deli serserinim ben Gel içelim,...
  5. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)

Sayfayı Paylaş