gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç - Nefes 2008 çıktı

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç düet sana değmez serdar ortaç sana değmez düet yapan kim kimle Serdar Ortaç 2008 nefes albüm Haberleri [​IMG]

Geçtiğimiz hafta Londra’dan dönen Ortaç , Raghav,Beyonce,J-Lo gibi ünlülerin çalıştığı ünlü müzik yönetmeni Mushtag Omar ile studyoya kapandı.
    Metropolis Londra müzik stüdyolarında yapılan kayıtlardan sonra ortaya iki adet mükemmel şarkı çıktı.Söz ve Müzikleri , Ortaç’a ait olan şarkılardan ” Darmadağın” ve “Ayrı gitme” nin kayıtlarında , ünlü sanatçı Sultana’da hazır bulundu ve Ortaç’ın Ayrı gitme şarkısına rap yaptı.
    Ortaç’ın Mesafe albümünden bu zamana kadar geçen iki sene boyunca hazırladığı 22 adet yeni şarkının aranjmanları da devam ediyor.Bunlardan sadece 12 tanesinin kullanılacağı albüm son aşamalarında…
    Serdar ve Suat aydoğan yeniden birlikte…Serdar’ın 2000 senesinde çıkardığı ve döneminin en çok satan albümü olan “Çakra & Beni unut” adlı yapımı hazırlayan ünlü aranjör Suat Aydoğanalbümün en güzel iki slow şarkısını bitirdi.”Başıma bela” ve
    Sana değmez” adlı şarkılar , Suat’ın parmaklarından dökülen sihirle yeniden doğdu.
    Mesafe albümünün mimarı , Ünlü aranjör Volga Tamöz’ün hazırladığı şarkıların kayıtları ise , Yazz Records stüdyolarında devam ediyor.
    Tamöz’ün düzenlemelerini yaptığı , serdar’ın bestelerinden , Full İhtişam , Heyecan ve Buda geçer gibi adlı şarkıların okumaları ve canlı enstruman kayıtları da tamamlandı.
    Serdar’ın bir diğer süprizi ise arnavut sanatçı Joanna’nın hazırladığı ,Pişman Oldum şarkısında, ünlü şarkıcı Hadise ile düet yapması olacak.Haftaya İstanbul’a , bu şarkının okumaları için gelecek olan Hadise , Ortaç’ın 2008 albümüne renk ve güç katacak…
    Öte yandan Ozan Çolakoğlu’nun hazırladığı , ” Bu nasıl ayrılık ” adlı şarkı tamamlandı.
    Erdem Kınay’ın cephesinde de gelişmeler sürüyor.Ortaç’ın en sevdiği 4 şarkısı ,Aşk Gemisi , Şikayet, Bataklık ve Nefes, Erdem Kınay’ın birbirinden muhteşem düzenlemeleri ile şaha kalktı.
    Sadun Ersönmez ise Ortaç’ın ilk Latin denemesi olan “Hadi çal giderken kapımı” adlı şarkıyı tamamladı.
    Yeni albümde en az 12 yeni şarkı ve 4 ayrı sanatcı ile düetler bulunacak
    Serdar bu sitede hayranlarına albüme ne isim vereceğini soruyor ve öneriler bekliyor.Albüm isim önerileriniz için : [email protected] adresine mail yollayabilirsiniz
    Serdar Ortaç albümünde tahmini belli olan şarkılar
    Serdar Ortaç Darmadağın
    Serdar Ortaç Ayrı gitme
    Serdar Ortaç Başıma bela
    Serdar ortaç Sana değmez
    Serdar ortaç Full İhtişam
    Serdar ortaç Heyecan
    Serdar ortaç Buda geçer
    Serdar ortaç Pişman Oldum
    Serdar ortaç Bu nasıl ayrılık
    Serdar ortaç Hadi çal giderken kapımı
    Serdar ortaç Aşk Gemisi
    Serdar ortaç Şikayet
    Serdar ortaç Bataklık
    Serdar ortaç Nefes

Albümle ilgili bilgiler bu sayfada devam edicek.
    kaynak:serdarortac.com

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Serdar Ortaç - Nefes 2008 çıktı
    paylaşım için tşkler..

3. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Serdar Ortaç - Nefes 2008 çıktı

teşekkürler ben pek sevmem kendisini...

Serdar Ortaç - Nefes 2008 çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Serdar Ortaç - Bilsem Ki

Dokunsam ağlar mısın Düşünüp o yılları Bir dokun bin ah işittim senden Bu kadar kolaymıydı vazgeçmek benden Ağlasam duyarmısın feryadımı Yüzüme bakarmısın son kez İçimde yorgunluğun, mutsuzluğun Sebebi bir tek sensin bu umutsuzluğun Kalbim yıllar geçse de affetmeyecek Bilsem ki gözyaşım hiç dinmeyecek Sensiz bu son gecem bu son sabahım Tadı yok bu mevsim ayrılıkların Bilsem ki bir daha hiç...
  2. Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Gözden uzak değil Güneşten yakın bana Yanarsam günah değil Yakarsan yazık sana Kimse seni zorla istemez Kimse hüküm giymez ayrılıktan Kimse sana zorla git demez Memnunsan kal uzakta Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım İlacı sensiz aşkın Tanırsan çor seversin Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım Her halinle güneşten Hatta benden güzelsin
  3. Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Serdar Ortaç - Asrın Hatası

Bir kere sevdi gönül Mevsim bahar olsa da Yandı tutuştu gönül Kalbi bir taş olsa da Bin kere söylüyorum Bir kere dinlesen Bak yine söylüyorum Aşk için ölmese de Değmez sana değmez Aşkın öyle çok büyük ki Kimseye boyun eğmez Bilmez kıymet bilmez Yaran öyle çok derin ki Kimse onu silemez Allah'tan kork Sevmekten kork Başka çaren yok Karşıma bir daha çıkma sakın Bence bu asrın...
  4. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  5. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...

Sayfayı Paylaş