gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü Merhaba millet acaba aranızda Serdar Ortaç Ray şarkısının sözlerini tam olarak bilen var mı? Varsa lütfen acilen bana Serdar Ortaç Ray şarkı sözlerini yazsın :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç Ray Sözleri
    2012 Yaz bomba şarkılardan olması beklenen Ray şarkısı sözleri

Neden çok üzerine düştüm yavrum
    Şımarma dedim ama çıktın raydan
    O tatlı gülüşüne bittim yavrum
    Çıkardı beni kara zindanlardan

Ben aşkın acısını çektim yavrum.
    Sen anlamazsın o yangınlardan.
    Elimle kucağına bir kalp verdim.
    Kolaysa koru onu düşmanlardan

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  2. Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözü bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar acaba diyorum aranızda Petek Dinçöz Çekil Şarkı Sözünü bilen var mı? Varsa bana yazsın ben bu şarkıyı çok seviyorum ezberlemek istiyorum.
  3. Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.
  4. Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Melekler Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri burada!

Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısı sözü Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri Serdar Ortaç hayranlarına bu sayfamızdan sesleniyor ve Serdar Ortaç 2012 albümü şarkıları arasında yer alan ve beğenilen şarkılarından biri olan İşe Yaradı mı şarkısı sözleri sunuyoruz. Bizden Serdar Ortaç İşe Yaradı mı şarkısının sözleri için yazan misafirlerimiz buyrun lütfen; Geçiyorum her gün...
  5. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)

Sayfayı Paylaş