gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

serdar ortaç sana değmez

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

sen beni ömründe bir an sevseydin benden sana dert olmaz,bunu bil. nasıl güllerin pembe dilleri varsa,
    senin gülden bedenin var,
    bunu bil.

verdiğin en mükemmel aşk,ızdırabım
    boş yere etme şikayet,tutar ahım.

bir kere insan yerine koy aşkımı,
    sevdim anlatamadım.

sana değmez,bu sitemler,sana değmez
    kalbime bir hançer sapla,vur gitsin
    beni aldattın,bunu bile bile kahrettin
    sana kızmıyorum,sana son sözüm,
    unut gitsin.

serdar ortaç sana değmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. değer sandım değmezmiş

değer sandım değmezmiş

Hiç adil olmasada, hayatı affetmeyi öğrendim. aslında kendimi affetmeyi öğrendim... çünkü ben hayatın ta kendisiyim. önemli olanın , olduğum yer değil kiminle olduğum olması gerektiğini öğrendim... çaba sarfetmeden birini " çok " sevmeyi öğrendim... insanın sadece bir anlık çekici&gizemli olabileceğini ondan sonra alışıldığını öğrendim... ve...
  2. Serdar Ortaç - Sana Uzandım

Serdar Ortaç - Sana Uzandım

bu sabah sensiz actim ellerimi kara bir bulutun orda sen vardin uyan uykudan uyanda gel yanima getir allahim soramam seni hazan gülüm nerde yaradan onu ayirdi cennetine seni beklerdim gurbet elde bile neden allahim sana uzandım yine varamadım veren allah aldıda doyamadım seni göğsüme sarıpta uyuyamadım neden allahım birini aldın beni ne bıraktın bu can onsuz yaşarmı sandın yağmur...
  3. Serdar Ortaç - Değmez

Serdar Ortaç - Değmez

Kararır gecem yok olur seninle Bir hüzün çöker ansızın üstüme Sensizlik içimi bir kor gibi yakar Solar gönül bahçem sıcak tenimde Bir veda akşamıdır yaşanan Buruk bir anı kalbimde parlayan Resmine bakıp yaşlı gözle ardından Gitmek sana kolay gelir, sevmekse yalan Değmez, aşklara değmez Yaşlara değmez. Gönlüm ağlar, gözyaşım silinmez Söz Yazarı : Serdar Ortaç Besteci : Serdar Ortaç Düzenleme :...
  4. sana değmez

sana değmez

Benden sana dert olmaz bunu bil Nasıl güllerin pembe dilleri varsa Senin gülden bedenin var bunu bil Boş yere etme şikayet tutar ahım Bir kere insan yerine koy aşkımı Sevdim anlatamadım Sana değmez.. Bu sitemler sana değmez Beni aldattın bunu bile bile kahrettin Sana kızmıyorum Sana son sözüm... UNUT GİTSİN...
  5. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...

Sayfayı Paylaş