gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim
    Kucağıma gel geceleri

Gezdim oraları
    Gördüm buraları
    Sevdim adanalı yarim var
    Toprak sulu sulu
    Dudağım kuru kuru
    Sanki anadolu yarim var

Yatağıma gelsen
    Kucağıma girsen
    Yanına uzansak
    Kokuna bulaşmak
    Ateşe yanaşsak
    İki kadeh atsak
    Sevişerek ölsek
    Acıları gömsek
    Bide bana kızsan
    Ve beni unutsan
    Hep savaş ve barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  2. Serdar Ortaç Konseri

Serdar Ortaç Konseri

Türk pop müziğinin starı Serdar Ortaç, 5 Haziran Cuma Gecesi Anadolu yakasını coşturacak! İpekçi kardeşlerin sahibi olduğu Unilife, 2009 yazında dünyaca ünlü sanatçılarla birlikte Türkiye’nin en büyük sanatçılarını Anadolu Yakasının 4.000 kişi kapasiteli Açıkhava etkinlik alanı True Blue’da müzikseverlerle buluşturacak . Bu yıl dünyaca ünlü birçok sanatçıyı ağırlayacak olan mekan, sezon...
  3. Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi

Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi

serdar ortaç serdar ortaç yeni sevgilisi Ünlü popçu sevgilisiyle magazin muhabirlerinden kaçamamış :kızıl: GEÇTİĞİMİZ AKŞAM YALIN'IN EVİNDEKİ PARTİYE KATILAN SERDAR ORTAÇ, SEVGİLİSİYLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ.Serdar Ortaç'ın yeni sevgilisiyle birlikte görüntüleri ilk kez Mega Magazin tarafından görüntülendi. Ayşe Özyılmazel'in albüm tanıtımına yabancı sevgilisiyle katılmıştı Serdar Ortaç....
  4. Serdar Ortaç ve hızlı gece hayatı

Serdar Ortaç ve hızlı gece hayatı

serdar ortaç, gece hayatı, avcılar bebek, reklam filmi, partide, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Serdar Ortaç'ın hızlı gece hayatı, reklam filmini anımsattı. Bir elinde sigara, bir elinde votka, etrafında kızlar, gel keyfim gel Serdar :A Serdar Ortaç, dün gece katıldığı partide yarattığı atmosferle, bir votka reklamındaki “avcılar” ve “bebek” temalarını anımsattı. Reklamı...
  5. Serdar Ortaç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Burada

Serdar Ortaç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Burada

serdar ortaç kimdir serdar ortaç hayatı En son Ray şarkısının sözleri ile ilgili bilgi verdiğimiz başarılı sanatçı Serdar Ortaç hayatı ve biyografik bilgileri ile karşınızdayız melekler :) Serdar Ortaç 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da Vakıf Gureba Hastanesi’nde doğdu. İlköğrenimini Kocamustafapaşa’da ve ortaokul öğrenimini Suadiye Lisesi’nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde...

Sayfayı Paylaş