gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Serdar Ortaç'ın Sersem Oldum adlı şarkısını hiç dinleniz mi dinlemediyseniz dinlemenizi tavsiye ederim ve sizden bir de Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri paylaşmanızı rica ederim:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Sersem Oldum Sözleri lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Serdar Ortaç - Bana Özelsin

Gözden uzak değil Güneşten yakın bana Yanarsam günah değil Yakarsan yazık sana Kimse seni zorla istemez Kimse hüküm giymez ayrılıktan Kimse sana zorla git demez Memnunsan kal uzakta Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım İlacı sensiz aşkın Tanırsan çor seversin Bana özelsin aşkım Bana özelsin aşkım Her halinle güneşten Hatta benden güzelsin
  2. Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazın bana

Kızlar hepinize keyifli günler diliyor ve sizden Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu Sözleri yazmanızı rica ediyorum şimdiden şarkının sözleri için çok mersi :)
  3. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkısı sözü Sevgili melekler, büyük bir hayran kitlesi olan başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Aklından Neler Geçiyor şarkısının sözleri ardından şimdi de Sersem Oldum şarkısını sizlerle paylaşıyoruz. Hayranları için işte Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri... :) Kimseye kızamıyorum, seni sevmeninde bedeli var Unut...
  4. Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözü yazın bana

Ne kadar da güzel bir şarkıydı gençlik dönemlerimin en zirvelerinde dinlerdim :) Sibel Can da güzel söylüyordu hani bu şarkıyı vesselam:) Kızlar geçmişi bırakıyor ve sizden Serdar Ortaç Kanasın Şarkı sözünü yazmanızı rica ediyorum.
  5. Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bana göre aşk yok, bana göre aşk yok şarkısı sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, 26 Mayıs Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alan Serdar Ortaç'ın 2014 Bana Göre Aşk albümünden "Bana Göre Aşk Yok" şarkısının sözleri şöyle... Duydum ki aşk benden düpedüz korkarmış Bu küskün halimden pişmanım çok Kalbimin aynası yüzümün aynası Yalancı şu dünyada bir...

Sayfayı Paylaş