gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar ramazan ayı öncesi son pazar gününüzün mutlu ve keyif dolu geçmesini diliyor ve sizlerden Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç Umurumda Değil Şarkı Sözü istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Serdar Ortaç - Umurumda Değil

Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma Çok zamandır hasretim yokluğuna Allahım hiç şansım yok İsyanım ayrılığa Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa Ahh beklemek çok zor Sen misin vicdansız Gelde bana sor İstiyorsan vur vur vur Gel şu kalbime vur vur vur Elverirse gururun bir kez daha vur Bu akşam hüzünleri evde bıraktım Kör kütük sarhoş oldum Elimde değil Seni kucakladığım yerde bıraktım Ağzınla...
  2. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  3. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  4. Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bereketsiz" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bereketsiz şarkı sözleri, serdar ortaç 2014, bereketsiz şarkısının sözleri Sevgili melekler, Serdar Ortaç'ın 2014 yılı albümü müzik marketlerde satışa sunuldu. 12sinin söz ve müziği kendine ait olmak üzere bu albümde tam 14 parça seslendiren Ortaç'ın bu albümünden "Bereketsiz" şarkısının sözleri şöyle... Sevmek ayrı bir dert, sevmemek ayrı Aşk bir anda biter mi...
  5. Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Hasret" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç hasret şarkısı sözleri, hasret şarkısının sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın yeni albümü çıktı! 20.sanat yılını kutlayan Ortaç'ın yeni albümü "Bana Göre Aşk" tam 14 parçadan oluşuyor. Albümün en güzel şarkılarından "Hasret"in şarkı sözleri ise şöyle... Kıskanırım seni ben Başkasıyla paylaşamam Ekmeğimsin,...

Sayfayı Paylaş