gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç ve hızlı gece hayatı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç, gece hayatı, avcılar bebek, reklam filmi, partide, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. [​IMG]

Serdar Ortaç'ın hızlı gece hayatı, reklam filmini anımsattı. Bir elinde sigara, bir elinde votka, etrafında kızlar, gel keyfim gel Serdar :A

Serdar Ortaç, dün gece katıldığı partide yarattığı atmosferle, bir votka reklamındaki “avcılar” ve “bebek” temalarını anımsattı.

Reklamı partiye taşıdı

Serdar Ortaç’ın hareketli yaşamı, ıstanblue’nun İstanbul gece hayatı ve semt isimlerinden yola çıkarak çektiği reklam filmini aratmıyor. Bir kulüpte tek başına dans eden genç kızın “Bebek”, çevresini saran erkeklerin “Avcılar” olarak tanımlandığı reklam, önceki akşam Serdar ünlü şarkıcı sayesinde gerçek hayata taşındı.

Kızlar göz hapsinde

Ortaç, Les Ottomans Otel’de düzenlenen partiye her zamanki gibi bir grup kız arkadaşıyla gitti. Bir locaya geçip gecenin tadını çıkarmaya başlayan şarkıcıya çok geçmeden birkaç erkek arkadaşı da katıldı. Kızların arada kaldığı, erkeklerin onları göz hapsine aldığı bu tablo, reklamdakı “avcılar” ile “bebekler”i aratmadı.

UYKUDA TERK EDİLDİ

Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta uzun zamandır beraber olduğu Litvanyalı aşkı Asta tarafından terk edildi. Asta, Kıbrıs tatilleri sırasında, o uykudayken bavulunu toplayıp ortadan kayboldu. Ünlü şarkıcı da önceki günkü partiye yeni kız arkadaşı olduğu söylenen pembe elbiseli güzelle geldi.

Serdar Ortaç ve hızlı gece hayatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim Kucağıma gel geceleri Gezdim oraları Gördüm buraları Sevdim adanalı yarim var Toprak sulu sulu Dudağım kuru kuru Sanki anadolu yarim var Yatağıma gelsen Kucağıma girsen Yanına uzansak Kokuna bulaşmak Ateşe yanaşsak İki kadeh atsak Sevişerek ölsek Acıları gömsek Bide bana kızsan Ve beni unutsan Hep savaş ve barış
  2. Serdar Ortaç

Serdar Ortaç

ünlülerin çıktığı mekanlar serdar ortaç ın çıktığı mekanlar sanatçıların 1970 doğumlu Türk Pop müziği sanatçısı, besteci. 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da doğdu. Ilk öğretiminii Kocamustafapasa'da ve ortaokul öğretimini Suadiye Lisesi'nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde torna-tesviye bölümünde liseyi bitirdi. Yüksek öğretimine Bilkent Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı...
  3. Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi

Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi

serdar ortaç serdar ortaç yeni sevgilisi Ünlü popçu sevgilisiyle magazin muhabirlerinden kaçamamış :kızıl: GEÇTİĞİMİZ AKŞAM YALIN'IN EVİNDEKİ PARTİYE KATILAN SERDAR ORTAÇ, SEVGİLİSİYLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ.Serdar Ortaç'ın yeni sevgilisiyle birlikte görüntüleri ilk kez Mega Magazin tarafından görüntülendi. Ayşe Özyılmazel'in albüm tanıtımına yabancı sevgilisiyle katılmıştı Serdar Ortaç....
  4. Gece ve gündüz makyajında hızlı teknikler

Gece ve gündüz makyajında hızlı teknikler

Ekranlarda gördüğünüz, o milyonlarca hayran kitlesine sahip ünlülerin ve podyumda ki parlak yüzlerin makyajının saatlerce yapıldığını mı düşünüyor sunuz? "Evet" ise cevabınız "hayır" olur bizim de cevabımız :) Çünkü Melek'lerim, o kusursuz güzelliğe sahip olan yıldızların makyajları, bir kaç dakikada yapılan bir makyajdır. Nasıl mı; buyrun uzmanların gece ve gündüz...
  5. Serdar Ortaç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Burada

Serdar Ortaç Hayatı ve Biyografik Bilgileri Burada

serdar ortaç kimdir serdar ortaç hayatı En son Ray şarkısının sözleri ile ilgili bilgi verdiğimiz başarılı sanatçı Serdar Ortaç hayatı ve biyografik bilgileri ile karşınızdayız melekler :) Serdar Ortaç 16 Şubat 1970 tarihinde İstanbul’da Vakıf Gureba Hastanesi’nde doğdu. İlköğrenimini Kocamustafapaşa’da ve ortaokul öğrenimini Suadiye Lisesi’nde tamamladı. Haydarpaşa Meslek Lisesinde...

Sayfayı Paylaş