gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç serdar ortaç yeni sevgilisi Ünlü popçu sevgilisiyle magazin muhabirlerinden kaçamamış :kızıl:

GEÇTİĞİMİZ AKŞAM YALIN'IN EVİNDEKİ PARTİYE KATILAN SERDAR ORTAÇ, SEVGİLİSİYLE EL ELE GÖRÜNTÜLENDİ.Serdar Ortaç'ın yeni sevgilisiyle birlikte görüntüleri ilk kez Mega Magazin tarafından görüntülendi. Ayşe Özyılmazel'in albüm tanıtımına yabancı sevgilisiyle katılmıştı Serdar Ortaç. Ayakligazete.com'un haberine göre, mekandan ayrı ayrı çıkan ikili ilerleyen saatlerde Yalın'ın evine girerken el ele görüntülendi.
    'Kameraları görünce elini bıraktı'
    Nişantaşı sokaklarında güzel sevgilisiyle el ele yürüyen Serdar Ortaç, kameraları görünce sevgilisinin elini bıraktı. Bunu farkeden gazetecilerin sorusu üzerine sevgilisin beline sarılan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, sabahın ilk ışıklarına kadar sevgilisiyle Yalın'ın evinde eğlendi.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    aman buda hep kızlarla zaten evlilik yada tek eşlilik yok :D

Serdar Ortaç ve Yeni Sevgilisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. serdar ortaç sevenlere yeni albüm yolda

serdar ortaç sevenlere yeni albüm yolda

serdar ortaç yeni albüm ne zaman serdar ortaç yeni albümü ne zaman albümü çıkacak albüm çıkacak SERDAR ORTAÇ YENİ ALBÜMÜYLE BOMBA GİBİ DÖNÜYOR! ÜNLÜ POPÇU YENİ ALBÜMÜNDE HANGİ GÜZELLERLE DÜET YAPACAK? Geçtiğimiz hafta Londra'dan dönen Serdar Ortaç, albümü için düğmeye bastı.'' darmadağın'' ve ''ayrı gıtme'' adlı iki şarkısını tamamlıyan Serdar Oraç '' ayrı gıtme'' şarkısı için rapçi...
  2. Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Serdar Ortaç - Savaş ve Barış

Geceleri çok soğuk olur İstanbul'un caddeleri Üşüme sakın güzelim Kucağıma gel geceleri Gezdim oraları Gördüm buraları Sevdim adanalı yarim var Toprak sulu sulu Dudağım kuru kuru Sanki anadolu yarim var Yatağıma gelsen Kucağıma girsen Yanına uzansak Kokuna bulaşmak Ateşe yanaşsak İki kadeh atsak Sevişerek ölsek Acıları gömsek Bide bana kızsan Ve beni unutsan Hep savaş ve barış
  3. Teoman ve yeni sevgilisi

Teoman ve yeni sevgilisi

teomanın sevgilileri teoman sevgilisi teoman sevgilileri iTeomanın yeni sevgilisi, teoman sevgilis, teomanın sevigili kim acaba diye merak edeneler, buraya lütfen. Gecelere akmayı seven ünlülerin başında gelir Rock'çı Teoman...Geçen gece Beyoğlu'nda sevgilisi ile gazetecilere yakalanan Teoman'ın o haberi Melek'ler. Adını gizli tuttuğu kız arkadaşıyla el ele gece kulübüne girerken...
  4. Serdar Ortaçın Sevgilisi Kim

Serdar Ortaçın Sevgilisi Kim

serdar ortaç ın sevgilisi Geçtiğimiz günlerde Mehmet'in Gezegeni'nde bir mini konser vermişti ve sorulduğunda " abi güzel kızlarla bir arada oluyoruz geziyoruz " demişti Ortaç, Şimdilerde Alamanyalı :) bir sevgili olduğu gündemde. Milliyet'in haberinin detayı şöyle devam etmekte. Önceki akşam Suada'da yemek yiyen ikili bir ara aşka geldi. Ortaç, model sevgilisini duvara yaslayıp...
  5. Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim biliyor musunuz

Ben Serdarın koyu bir hayranıyım ve uzun zamandır adı kimseyle ciddi anlamda yazılmıyordu acaba yeni sevgilisi yok mu derken duydum ki sevgili yapmış kendine:) Serdar Ortaç'ın Yeni Sevgilisi kim bilen varsa yazsın.

Sayfayı Paylaş