gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yandım alev alev yerine, Yağmur yağsa da durduramaz. Sanki, kilitlendi yüreğim,
    Gitmek istese, kurtulamaz.

Deli fırtınam, deli gözyaşım,
    Deli yağmurum, bebeğim,
    Üşüdün yine, sakın titreme,
    Bırak üstünü örteyim.

Yar ayrı gayrın mı var?
    Bilemedim sana daha nasıl yaranacağım.
    Aşkımdan şüphen mi var?
    Beni bile bile ağlatsan da, unutacağım.
    Alışmışım acılara, nasıl olsa deli hasretine alışacağım.

Serdar Ortaç - Yar Ayrı Gayrın Mı Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Halime Gülen Varsa

Serdar Ortaç - Halime Gülen Varsa

İlk bakışın ilk sözün Eskiden aşk nedir bilmemişim Bir sıcak gülüşünde sımsıcak öpüşünde Kimbilir neler saklı gözlerinde Yıldızları taç yapıp sana Dönmeni beklemek çok zor Tek dileğim tek olmak sana Sence aşk bu kadar mı zor Halime gülen varsa Yüzüme gülsün Ben yine tek başıma Ben yine sensiz İstemem göz yaşların Boşa dökülsün Çektiğim acıların Sahibi sensin
  2. Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Serdar Ortaç - Aradın Mı?

Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk unutuldu yüzün Bana aşkını vermeye kalkma Ne yazık ki yalanmış sözün Başka bir aşka gücüm yok Seneler çabuk yordu beni Bütün ömrümü uğruna verdim İsteseydi arardı beni Günah mı yalan mı Yürekli olda cevap ver Seni son defa arzularken Bana bir kerecik cevap ver Aradın mı seni yar diye koynuma saklarken Aradın mı geceler boyu hasreti koklarken Aradın mı kabul...
  3. Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü bilen var mı aranızda

Serdar Ortaç Ray şarkı sözü Merhaba millet acaba aranızda Serdar Ortaç Ray şarkısının sözlerini tam olarak bilen var mı? Varsa lütfen acilen bana Serdar Ortaç Ray şarkı sözlerini yazsın :)
  4. Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözleri bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar aranızda Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısını dinleyen var mı ya da Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini bilen var mı? Eğer ki bilen varsa lütfen bu sayfadan benimle Serdar Ortaç Gücüm Yok Sözlerini paylaşsın.
  5. Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri var mı acaba

Aranızda Serdar Ortaç dinleyen ve seven var mı diye sormak istemiyorum çünkü yersiz bir soru olur Serdar sevilmez mi dimi :) Neyse konuyu uzatmadan sizden Serdar Ortaç Kalpsizsin Sözleri istiyorum hanımlar:)

Sayfayı Paylaş