gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü Selam arkadaşlar sizden Serdar Ortaç'ın Yorum Yok adlı şarkısının sözlerini biliyorsanız yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Ayrılmam Şarkı Sözleri

gururla harcadım elimde kalanı, çiçekler aldım sarmadı yaramı, acı bile kendine getiriyor adamı, bir dikili ağacım yok. iyileri yakacak,kötülere bakacak, daha iyi çıktımı,beni bile satacak, yolun ötesinden yüreğime akacak, aşka inancım yok. acıları tatmam gerek açığı kapatmam gerek kopunca senden,en hoş yerinden iki göbekatmam gerek ne tende duygu,ne de biraz uyku yürek de lazım çok nazara...
  2. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  3. Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri

Serdar Ortaç Yorum Yok şarkısı sözü Erdem Kınay Serdar Ortaç Yorum Yok şarkı sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere Erdem Kınay ve Serdar Ortaç'tan Yorum Yok adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Erdem Kınay'ın albümünde Serdar Ortaç'ın seslendirdiği Yorum Yok isimli şarkının sözleri Sonlara başlara, düşen o yaşlara kapı duvar kalbim, sana yolum yok Uğruma...
  4. Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Arkadaşlar Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri burada

Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısı sözü Serdar Ortaç Gücüm Yok şarkısının sözleri Az önce sizlere Serdar Ortaç'ın yeni albümünde yer alan Denemek İstersen şarkı sözleri paylaşmıştık. Şimdi ise yine Serdar Ortaç Gücüm yok şarkı sözleri paylaşıyoruz ve sizleri sevilen bu şarkının sözleriyle başbaşa bırakıyoruz. Yoruldum üzerine düşmeye kendime ağlıyorum Senin çok kahrını çektim ama yine...
  5. Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç "Bana Göre Aşk Yok" Şarkısının Sözleri

serdar ortaç bana göre aşk yok, bana göre aşk yok şarkısı sözleri, serdar ortaç 2014 Sevgili melekler, 26 Mayıs Pazartesi günü müzik marketlerdeki yerini alan Serdar Ortaç'ın 2014 Bana Göre Aşk albümünden "Bana Göre Aşk Yok" şarkısının sözleri şöyle... Duydum ki aşk benden düpedüz korkarmış Bu küskün halimden pişmanım çok Kalbimin aynası yüzümün aynası Yalancı şu dünyada bir...

Sayfayı Paylaş