gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Serdar Ortaç'ın Nikah Tarihi Belli Oldu!

Konu, 'Magazin' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

serdar ortaç evlendimi, serdar ortaç kiminle evlendi, serdar ortaçın düğünü ne zaman Pop dünyasının müzmin bekarlarından Serdar Ortaç nihayet evleniyor.. Kendisinden tam 21 yaş küçük olan İrlandalı sevilisi ile 6 Haziran'da nikah masasına oturacak olan Serdar Ortaç'ın evleneceğine kimse inanmayordu. Serdar Ortaç'ın nikah tarihi hakkın da detay bilgileri sizlerle paylaşıyor ve Melekler Mekanı.Com olarak bizler de şimdiden sanatçıya ömür boyu mutluluklar diliyoruz.
    serdar ortac.jpg
    Serdar Ortaç'ın evleneceğine kimse inanmıyordu. Ama düğün tarihi ve yeri belli oldu. Sahnelerin bekar popçusu, İrlandalı sevgilisiyle 6 Haziran'da nikah masasına oturacak

Müzmin bekar Serdar Ortaç (43) kendinden 21 yaş küçük İrlandalı model Chloe Loughnan ile Mayıs 2012'de aşk yaşamaya başlamıştı. 3 ay önce de İrlanda'ya gidip sevgilisini anne-babası Lucky-Jason Loughnan'dan istemişti. Her fırsatta 'Bir kere evleneceğim ve büyük bir düğün yapacağım' diyen Serdar Ortaç kolları sıvadı.

Annesi Nesrin Ortaç'ında onayıyla hazırlıklara başladı. İlk işi nikah tarihini ayarlamak oldu; 6 Haziran'a gün aldı.

DÜĞÜNE BİN KİŞİ DAVETLİ

Düğünün yapılacağı yeri de Chloe Loughnan seçti; İstanbul Ortaköy'deki Çırağan Palace Kempinski. 1000 kişi davet edilecek. Sarışın güzelin İrlanda'dan da 100'e yakın arkadaşı gelecek. Eli sıklığı ile tanınan Serdar Ortaç masal gibi bir düğün için sadece otele 300 bin euro (925 bin TL) ödeyecek. Yurt dışından gelen misafirlerin konaklama masraflarını ve kuaför paralarını da hesaba katarsanız Serdar Ortaç'ın cebindne en az 1 milyon TL çıkacak.

Serdar Ortaç'ın Nikah Tarihi Belli Oldu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KPSS Tarihleri Belli Oldu

KPSS Tarihleri Belli Oldu

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) bu yıl, Lisans düzeyindekiler için 28-29 Haziran, önlisans düzeyindekiler için 21 Eylül'de yapılacak. Devlet Bakanı Murat Başesgioğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 2004 ve 2006 yılında yapılan KPSS'nin geçerlilik süresinin dolması nedeniyle 2008 yılında KPSS yapılacağını bildirdi. “Kamu Görevlerine İlk Defa Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkında Genel...
  2. Emre'nin düğün tarihi belli oldu

Emre'nin düğün tarihi belli oldu

28 Aralık'ta Tuğba Gürevin ile dünya evine girecek olan Emre Belözoğlu'nun nikah şahidi Fatih Terim olacak. Fenerbahçe'nin bu sezonki flaş transferlerinden Emre Belözoğlu, nişanlısı Tuğba Gürevin'le 28 Aralık pazar gecesi Swissotel'de evleniyor. Milli futbolcunun nikah şahitlerinden biri de Milli Takımlar Teknik...
  3. KIYAMET tarihi belli oldu!

KIYAMET tarihi belli oldu!

Fizik yazarları ve astrologlar şimdi de 21 Aralık 2012 tarihine taktı Antik Maya takviminin 1 milyon 872 bin günle sınırlı olduğunu ve bu takvimin süresinin 21 Aralık 2012'de dolacağını savunan çevreler, şimdiden dünyanın sonunun geleceğine inandıkları bu gün için konferanslar düzenleyip birbiri ardına kitaplar çıkarmaya başladı. Bilimsel olarak Güneş'in o gün 26 bin günde bir gerçekleşen bir...
  4. Düğün tarihim belli oldu!

Düğün tarihim belli oldu!

Hanımlar dün düğün tarihim belli oldu ve salonu tuttuk :) Biliyorsunuz ki yenilerde sözlenmiştim tutturdum büyük nişan isterim diye ve mart 20 de nişanım var:) Üstüne dedik birde düğün tarihini belli edelim ve temmuzun 17 sini belirledik salonuda tuttuk:) hem sevinçliyim hemde çok heyecanlı sanki tarih belli olana kadar işin ciddiyetinde değildim ; şimdi ayrı bir heyecan ve telaş sardı...
  5. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkısı sözü Sevgili melekler, büyük bir hayran kitlesi olan başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Aklından Neler Geçiyor şarkısının sözleri ardından şimdi de Sersem Oldum şarkısını sizlerle paylaşıyoruz. Hayranları için işte Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri... :) Kimseye kızamıyorum, seni sevmeninde bedeli var Unut...

Sayfayı Paylaş