gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözleri Serdar Ortaç Kanasın Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü

Sevgili melekler, Sevilen sanatçı Serdar Ortaç 'ın birbirinden güzel parçalarının sözlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. En son Umrumda Değil şarkısının sözlerini paylaştığımız Serdar Ortaç Kanasın Şarkı Sözü tüm sevenleri için geliyor :)

Bu kaçıncı mevsim

Bu kaçıncı bahar

Bu sahte gülüşün ne anlamı var

Yüzüme bakmaya

Cesaretin yok mu

Yoksa gizlediğin bir şeyler mi var

Ben günahsız adam

Sen sahte aşık

Vefasız sözlere inanmam artık

Bu kaçıncı veda

Yalan ayrılık

İstesende yok desende

Buna gücüm yok artık

Kanasın kanasın

Bırakın yaram kanasın

Kaderimse böyle sevmek

Bırakın anam ağlasın

Buna dayanmaya gücüm yok

Sevmişim ama sevenim yok

Sensiz kaldığım gecelerde

Beni kimler anlasın

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kanasın Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kalpsizsin Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Kalpsizsin Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Kalpsizsin şarkı sözleri Serdar Ortaç Kalpsizsin şarkısı sözü Sevgili melekler, bu ay içinde babasını kaybeden pop müziğin güçlü sesi Serdar Ortaç Kalpsizsin şarkı sözleri ile karşınızdayız melekler... Çek git bakalım sana da bu yakışır Elbet bu yürek buna da alışır Sevenlerin kaderinde hasret çekmek büyük harfle yazılır Her gidenin yerine yeni zalim bulunur Gönül uslanmaz...
  2. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aklından Neler Geçiyordu Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkısı sözü Başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Kalpsizsin şarkısının sözleri ardından bu yazımızda da Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözlerini paylaşıyoruz. İşte Serdar Ortaç Aklından Neler Geçiyordu şarkı sözleri... :) Aklından neler geçiyordu da yüzün hep çileden soluverdi Buna hangi neden sebep...
  3. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Sersem Oldum Şarkısının Sözlerini İsteyen Var mı ?

Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkısı sözü Sevgili melekler, büyük bir hayran kitlesi olan başarılı sanatçı Serdar Ortaç'ın Aklından Neler Geçiyor şarkısının sözleri ardından şimdi de Sersem Oldum şarkısını sizlerle paylaşıyoruz. Hayranları için işte Serdar Ortaç Sersem Oldum şarkı sözleri... :) Kimseye kızamıyorum, seni sevmeninde bedeli var Unut...
  4. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Umrumda Değil Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Umrumda Değil Şarkısının Sözleri Buyrun

Serdar Ortaç Umrumda Değil Şarkı Sözleri Umrumda Değil Şarkı Sözü Sevgili melekler, popüler müziğimizin güçlü ve başarılı seslerinden Serdar Ortaç 'ın seslendirdiği Umrumda Değil şarkı sözü ile karşınızdayız :) Kırıldı sabır taşım Ermeden muradıma Çok zamandır hasretim yokluğuna Allahım hiç şansım yok İsyanım ayrılığa Mahkum ettin kalbimi yalnızlığa Ahh beklemek çok zor Sen misin...
  5. Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç'ın Seslendirdiği Aradın mı Şarkısının Sözleri

Serdar Ortaç Aradın mı Şarkısı Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri Tüm Serdar Ortaç hayranları için gün geçse de eskimeyen ve hala sevilerek dinlenen parçalarının sözlerini paylaşmaya devam ediyoruz melekler :) Kanasın şarkı sözünün ardından bu kez Serdar Ortaç Aradın mı Şarkı Sözleri ile karşınızdayız. Ortaç bu şarkıyı Hülya Avşar'a vermişti.. :) Aklıma gelmiyor artık Ne çabuk...

Sayfayı Paylaş