gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Şerefim iki paralık...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Sana karşı uzattığım avuçlarıma ihaneti koydun..
    Elimin titremesi düşürmedi o kötü kelimeyi avuçlarımdan..
    Damarlarıma sızdı,
    Canımı yaktı..
    Sesimi çıkaramadım aşkım
    Hatrın vardı!!

İtinayla "Ayrılmalıyız.." dedim sadece..
    Sefil aldanışları,
    Fütursuz sevişleri çıkardım az önce;
    Hay aksi !!
    Böyle bir havaya denk geldi ayrılık;
    İklimler benden önce almış haberi..

Kurşunlanmış bir - iki umut çıkmıyor saçlarımdan..
    Beni öperken takılmışlardı..

Dilimde anlatamadıklarımın yaptığı sancı..
    Kahretsin; öyle bakma bana!!
    Evde çalışmıştım;
    Yalnızca bitti!!

Durduğum yerden ayak seslerim yükseliyor..

Şerefli bir son hazırlamıştım kendime..
    İçimdeki kantarda gururum tartılıyor..
    Soluk soluğa bir hesaplaşma olacakken;
    Bir bakıyorum ki elim kesenin aşk tarafına yükleniyor..

Şerefim iki paralık..
    Bu son olsun be;
    Bu son olsun !!
    [/FONT]

alintidir​

Şerefim iki paralık... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen-3 dakikada 3 paralık

Gülşen-3 dakikada 3 paralık

Yıllar önce tanıdığın O aşk perisinden hiç eser yok Kalbin boşsa benim suçum değil Belki sen hatalısın Gönlümü nereye nereye kadar Kalbimi nereye nereye kadar Canımı nereye nereye kadar Kır kırabilirsin Buz tutmuş kalbimi Çöz çözebilirsen Kalbim ellerinde hala yaralı yaralı Biz sana laf söyletmeyelim Biz sana toz kondurmayalım Sen 3 dakikada beni 3 paralık et Her şeyini alttan alalım...
  2. şerefine aslanım :)))

şerefine aslanım :)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık

Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık

Yıllar önce tanıdığın O aşk perisinden hiç eser yok Kalbin boşsa benim suçum değil Belki sende hatalısın Gönlümü nereye nereye kadar Kalbimi nereye nereye kadar Canımı nereye nereye kadar Kır kırabilirsin Buz tutmuş kalbimi Çöz çözebilirsen Kalbim ellerinde hala yaralı,yaralı Biz sana laf söyletmeyelim Biz sana toz kondurmayalım Sen 3 dakikada beni 3 paralık et Her şeyini alttan alalım...
  4. şerefinizle ölmedinizmi?

şerefinizle ölmedinizmi?

Yıl 2020,kızım 18,ben 47 yaşındayım... "Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk,o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş,şimdi neden o haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1-2 cami varken,şimdi neden...
  5. şeref ilahisi

şeref ilahisi

geldin ve şeref verdin ilahisi Haktan alıp halkağa verdin Geldin bizelere Şeref verdin Eysevgili ey rasul

Sayfayı Paylaş