gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Seren bekleme

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

güzel sanatçı Seren Serengil bebeğini kaybetmenin vermiş olduğu acının ardından yeni anne olmak istediğini söylemişti, şimdi ise yeniden anne olabilmek için bir süre beklemesi gerekiyormuş....... YAKINDA EKRANA ÇIKIYOR
    SEREN SERENGİL YENİDEN HAMİLE KALMAK İÇİN BEŞ AY BEKLEMEK ZORUNDA..

Yüksek tansiyon ve beyin kanaması riski nedeniyle erken dünyaya getirdiği kızı Stephanie, sadece 1.5 gün yaşayan Seren Serengil; kendini toparladı. İki ay önce bebeğini kaybettiğinde evinde dinlenmeye çekilen Serengil, televizyonlardan gelen teklifleri artık değerlendireceğini söyledi.

Doktorların 'Hamile kalmanız için beş ay beklemeniz gerek' uyarısı üzerine çalışmaya karar verdiğini belirten Serengil, şunları söyledi: 'Yaşadığım kötü günleri geride bırakmak ve artık dikkatimi başka şeylere vermek istiyorum. Sürekli teklif alıyorum ama toparlanmaya ihtiyacım olduğu için kabul etmiyordum. Artık çok daha iyiyim. Çalışarak, yaşadığım tüm acı şeyleri geride bırakacağım. Doktorumun tavsiyesi üzerine at binmeye de devam edeceğim.'

Seren bekleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SEREN SEREN nice yillara...

SEREN SEREN nice yillara...

SEREN SEREN nice yillara canim, iyiki dogdun...:23:
  2. Haktan - Bekleme Artık (akor)

Haktan - Bekleme Artık (akor)

haktan bekleme artık akor haktan yıllar geçse yıllar geçse akor bekleme artık geri dönemem Em F Em Durma git geri dönme artık Em F Seninle geçen yılların sonuna vardık G F Em Herşey bitti beni bekleme artık... C F Ben ne acılara göğüs germişim ) Dm G Em ) Ben ne ızdırapla dertler çekmişim ) 1 Em F Em ) karşılık görmeden seni sevmişim... ) ) Am Em F ) Yıllar geçse geri dönmem, seni...
  3. beklenti yasası

beklenti yasası

Yaşamımız yaşadıklarımızla değil, beklentilerimizle şekillenir." George Bernard Shaw böyle demiş ...Meleklerim biz de olumlu düşünerek,hayatımıza güzellikleri alabiliriz:) Nereye bakmayı seçerseniz onu görürsünüz. Olumlu düşünceleriniz sizi istediklerinizle, olumsuz düşünceleriniz ise sizi korkularınızla karşılaştırır. İnandıklarınızla yaptığınız seçimler yaşamınızın yönünü, arkadaş...
  4. hamilelik bekleme süresi

hamilelik bekleme süresi

Selamlar iki yıllık evliyim eşimle hiç bir problemmimiz yok yumurtlama dönemim de eşimle birlikte olduk. bugünde regl günüm. dün eşimle beraber olduk bu sakıncalı mı acaba çocuk düşündüğümüz için hastalanmayı mı beklemem lazım çünkü gebe kaldığında üç ay boyunca eşler birlikte olmaz.teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş