gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seren Serengil 15 yıldır 28 yaşında

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seren serengil kac yasinda seren serengil sac modelleri yaşı kaç yaşında saç modeli Kadir Has Üniversitesi öğrencileri tarafından “Yılın En Has Albümü” kategorisinde ödül kazanan Demet Akalın, önceki gün düzenlenen ödül töreninde bir dönemler yakın arkadaşı olan Seren Serengil’i diline doladı. Serengil’in gerçek yaşını gizlediğini ileri süren Akalın şöyle dedi:”Benim yaş problemim yoktur. Yaşımı söylemekten de asla kaçınmam. Ama Seren Serengil’i 15 yıldır tanıyorum, hep 28 yaşında… Küçükken Seren’in fotoğraflarını kesip duvarıma asardım. Büyüdüm, ünlü oldum ama onun yaşı her nasılsa ilerlemedi, hâlâ 28′inde… Bunu bir türlü çözemiyorum.”

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

seren hep guzel
    seren serengil hakkinda soylenenlere hic katilmiyorum.guzelligine laf soylemek kiskanclik bence.birde ben hayatimda yasi ilerledikce guzellesip genclesen kadin olarak onu soyleyeyebilirim.bence daha genc oldugu zamanlardan daha guzel.helede saclarina bayiliyorum.kalite bence

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sereni sevmiyorum dengesiz biri demetide sevmiom şımarık biri ikiside yesin birbirini :D

güzel kafiye oldu ayol

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ya birsey kafama takildi, ropörtajda Demek Akalin demiski : benim yasim ile sorunum yok ...

Aslinda ben Demeti biliyorum yasi ile sorunlu ünlü olarak, kendisi 40 yasinda ama hala 28-29 um diyor :S:S

Sereni ise bilmiyorum acikcasi, onunda tabiki neredeyse HER ünlü gibi yas takintisi vardir :D

Zaten olmasi birsey degilde, ama takintim yok demek cok gereksiz bence :11:

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Seren İstanbul doğumlu. Biz komşuyduk..
    Annem aranızda ay bile yok der:D

Benim 39 bitiyor laf aramızda:hahaha:

6. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bencede yesinler birbirini.ne yani onun yaşını ortaya çıkarınca başın göğemi ercek.ne kadar saklasalarda insan yaşını az çok yansıtır.

7. uzun

uzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayatta inanmam 28 mi

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha 28 yasında olmakmıı :D

Seren Serengil 15 yıldır 28 yaşında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Tamamen reklam için gündemde kalmak için yapılah hareketler bence :tik: KAPALI MEKANDAKİ SİGARA YASAĞINA UYMAYAN SEREN, JANDARMA ZORUYLA DIŞARI ÇIKARTILDI, 69 TL’LİK PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI.. UYARILARA ALDIRIŞ ETMEDİ Eşi Musa Aytun'la yaşadığı sorunlar yüzünden şu sıralar hayli morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ'da olay çıkardı! Bir grup kız arkadaşıyla birlikte...
  2. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  3. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  4. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...
  5. Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası Seren Serengil, Twitter sayfasında bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı Seren Serengil Bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı. İki gün önce Twitter sayfasına "Bir sen, bir ben, bir de Bebek" yazan Serengil, dün akşam sevgilisi Aşıcı ile Galatasaray - Fenerbahçe derbisini izledi ve bu kez Twitter sayfasına "Mide bulantısı"...

Sayfayı Paylaş