gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Seren Serengil 4000 TLye yaşam koçluğu yapıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Seren Serengil 4000 TLye yaşam koçluğu yapıyor haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, bir süredir sesi soluğu çıkmayan şarkıcı Seren Serengil yaşam koçluğu işine soyunmuş. Ve 4000 Tl karşılığında hizmet vermeye hazırmış. Hadi hayırlısı :D:D

Önceki gün Bebek sahilinde görüntülenen Seren Serengil, spor ve beslenme danışmanlığına başladığını söyledi. Ünlü bir profesörden ders alarak bu işe başladığını söyleyen Seren Serengil, "Ben bu işi hafife almayın diyorum, gerçekte bu iş bir uzmanın denetiminde olmalı, benim kurduğum sistemde doktor danışmanlardan alınacak programı uygulayacağız, kimse kafasına göre bu işi yapmamalı" dedi.

Bu açıklamaları ile yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun'a da gönderme yapan Seren Serengil, "Dileyen benimle de bu yürüyüşlere katılabilir, benimle yürümek isterlerse bütçesi 4 bin TL. Çünkü bu spor yalnız başına yapılmıyor illa bir partner olması gerekiyor" dedi.

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    ben 4 bini ona verirsem yaşamım kısalır hahaha

Seren Serengil 4000 TLye yaşam koçluğu yapıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren Serengil hastanede

Seren Serengil hastanede

ünlü şarkıcı Seren Serengil erken doğum yapmak zorunda kaldı sanatçının sağlık durumu ile ilgili bütün detaylar haberimizde...... SEREN SERENGİL ERKEN DOĞUM YAPTI! BEYİN KANAMASI RİSKİ İLE ERKEN DOĞUM YAPAN ŞARKICININ BEBEĞİNİN SAĞLIK DURUMUNUN CİDDİYETİNİ KORUDUĞU BİLDİRİLDİ... Hastane'den yapılan yazılı açıklamada, Amerika'da şiddetli preeklampsi, baş ağrısı ve yüksek tansiyon...
  2. Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Tamamen reklam için gündemde kalmak için yapılah hareketler bence :tik: KAPALI MEKANDAKİ SİGARA YASAĞINA UYMAYAN SEREN, JANDARMA ZORUYLA DIŞARI ÇIKARTILDI, 69 TL’LİK PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI.. UYARILARA ALDIRIŞ ETMEDİ Eşi Musa Aytun'la yaşadığı sorunlar yüzünden şu sıralar hayli morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ'da olay çıkardı! Bir grup kız arkadaşıyla birlikte...
  3. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  4. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  5. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...

Sayfayı Paylaş