gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Seren Serengil; Hadise - Sibel Can ve Ziynet Saliyi fena kızdıracak!

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seren serengil, hadise, sibel can, ziynet sali, gibi ünlüleri kızdıracak açıklamalr yaptı buyrun bu yazımızda arkadaşlar.

Güzel şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil, Hadise'yi, Sibel Can'ı ve Ziynet Sali'yi kızdıracak açıklamalar yaptı Melek'ler.

'Fadıllar beni takip ediyor'

Seren Serengil Hadise, Sibel Can ve Ziynet Sali'ye fena salladı

ŞARKICI Seren Serengil, “Ben Adamı Ayrılırken Tanırım” adlı albümü çıktığında İstanbul’un değişik bölgelerindeki billboardları ilanlarıyla süslemişti. Seren Serengil, ilk kez sanat dünyasında kendisinin albüm tanıtımını için billboradları kullandığını ve çok kritik noktaları seçtiğini söyledi.

Ancak Serengil, kendi billboardlarının olduğu noktaları daha sonra Hadise, Sibel Can ve Ziynet Sali’nin albümlerinin ilanları için de kullanıldığını görünce veryansın etti. “Ben nereye ilan koydurttuysam aynı yeri seçip ilan koydurmuşlar.

Fadıllar takipte hepsi beni takip ediyorlar” dedi. Bunun tesadüf olamayacağını söyleyen Serengil, “Reklamı alan şirketin 300 tane duvarı vardı.Özellikle ben gidip duvarları seçmiştim.

Aynı yerleri seçmeleri tesadüf olamaz” diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Seren Serengil; Hadise - Sibel Can ve Ziynet Saliyi fena kızdıracak! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren serengil pınar altuğ'u kızdıracak

Seren serengil pınar altuğ'u kızdıracak

"Pınar gibi ortalıklarda gezmem"4 aylık hamile olan Seren Serengil Altuğ'u fena kızdıracak Musa Aytun ile 4 yıllık evli olan Seren Serengil 9 aylıkken karnında kaybettiği ilk bebeğinin ardından yine anne olmaya hazırlanıyor. 4 aylık hamile olan Serengil, Pınar Altuğ gibi hamile iken ortalıklarda görülmeyi doğru bulmadığını belirterek, "Nazardan korkuyorum. O yüzden evden...
  2. seren serengil ve musa aytun boşanıyor

seren serengil ve musa aytun boşanıyor

postamagazin Büyük bir aşkla evlendiği Musa Aytun'la boşanma aşamasında olan Seren Serengil şok açıklamalar yaptı. Eşinin kumar borcunu ödemek için ünlü oyuncunun Nişantaşı'nda 400 bin dolarlık evini, 80 bin TL'lik cipini sattığı ve şahsi parası 350 bin dolarına da el koyduğu iddia edilmişti. Bugüne kadar yaptığı açıklamalarında ayrılmayı düşündüğü Aytun'un kötü bir huyu olduğunu ancak...
  3. Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga

Demet Akalın ve Ziynet Sali arasındaki çirkin kavga

demet akalın, ziynet sali, twitter, kavga, polemik, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Şarkılarının yanı sıra, polemikleriylede magazin dünyasında ün yapan Demet Akalın, Hande Yener'den sonra, şimdide Ziynet Sali ile polemiğe girdi. Hatta buna polemik demek yerine, çirkin bir kavga desek daha yerinde olur Melek'lerim. Şimdi bakalım, neymiş bu iki ünlünün derdi; Melek'lerim:) Demet...
  4. Seren Serengil ve sevgilisi Oğuz Aşıcı fotoları

Seren Serengil ve sevgilisi Oğuz Aşıcı fotoları

seren serengil sevgilisi Oğuz Aşıcı resimleri seren serengil ve Oğuz Aşıcı fotoğrafları Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Seren Serengil, geçtiğimiz günlerde Twitter sayfasında "işte sevgili sevgilim" diye yazarak, ilk defa sevgilisi Oğuz Aşıcı ve kendisinin bilrilikte çekilmiş olan resimlerini paylaştı. Biz de siz Melek'lerimiz ile paylaşmak istiyoruz :) Seren Serengil bir...
  5. Seren Serengil Kimdir, Resimleri ve dahası burada

Seren Serengil Kimdir, Resimleri ve dahası burada

Seren Serengil Biyografisi Seren Serengil Hayatı ve Fotoları Türk sinema sanatçısı olan Öztürk Serengil'in kızı Seren Serengil kimdir bu yazımızda bilgi ediniyor ve Seren Serengil biyografisi bilgileri paylaşıyoruz. Ayrıca, Seren Serengil resimleri de ekliyoruz konumuza Melek'ler. Şarkıcı ve oyuncu Seren Serengil 6 Nisan 1977 tarihinde doğdu. Ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in...

Sayfayı Paylaş