gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Seren Serengil:Musevi Eşiyle Oruç Tutuyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

seren serengilin dini seren serengil dini Allah kabul etsin ama bana göre yapılan ibadet gizli kalmalı...

Serengil, "Evde senin dinin benim dinim yok" dedi...

Bebek sevgisiyle yanıp tutuşan ancak bir türlü muradına eremeyen Seren Serengil, Musevi eşi Musa Aytun ile her Ramazan'da oruç tuttuklarını açıkladı.

ÖRNEK BİR ÇİFTİZ
    Eşiyle evde saygıya dayalı ortak bir din kültürü oluşturduklarını söyleyen Seren Serengil şunları söyledi: "O çok örnek bir çocuk. Ramazan'da da benimle beraber oruç tutuyor. Ben de onların oruç tutuğu 'Yom Kippur' olsun, 'Hamursuz Bayramı' günlerinde olsun oruç tutuyorum. Birbirimizin dinine çok saygılı olduğumuz için o da benim dinimin vecibelerini yerine getiriyor. Evde senin dinin, benim dinim yok."
    Beş yıllık birlikteliklerinde örnek bir çift olduklarını belirten Seren Serengil eşiyle sık sık türbeleri, camileri gezdiklerini belirtti. Hayatında yaşadıkları için sürekli dua ettiğini kaydeden Serengil şöyle devam etti;

TÜRBELERE ZİYARET
    "İkimiz de Allah'a inancı olan insanlarız. Geçen yıl Kadir Gecesi Şeyh Yahya Efendi Türbesi'ne gitmiştik. Bu sene de Aziz Mahmut Hüdayi Hazretleri'ne gitmeyi düşünüyoruz. İnançlı bir insan olduğum için türbeleri sık sık ziyaret ediyorum. Musa da her zaman bana eşlik ediyor ve birlikte dualar ediyoruz."

Seren Serengil:Musevi Eşiyle Oruç Tutuyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Tamamen reklam için gündemde kalmak için yapılah hareketler bence :tik: KAPALI MEKANDAKİ SİGARA YASAĞINA UYMAYAN SEREN, JANDARMA ZORUYLA DIŞARI ÇIKARTILDI, 69 TL’LİK PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI.. UYARILARA ALDIRIŞ ETMEDİ Eşi Musa Aytun'la yaşadığı sorunlar yüzünden şu sıralar hayli morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ'da olay çıkardı! Bir grup kız arkadaşıyla birlikte...
  2. Seren Serengil  yeni hali

Seren Serengil yeni hali

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce?? NASIL AMA??:nur::nur:
  3. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  4. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...
  5. Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası Seren Serengil, Twitter sayfasında bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı Seren Serengil Bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı. İki gün önce Twitter sayfasına "Bir sen, bir ben, bir de Bebek" yazan Serengil, dün akşam sevgilisi Aşıcı ile Galatasaray - Fenerbahçe derbisini izledi ve bu kez Twitter sayfasına "Mide bulantısı"...

Sayfayı Paylaş