gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Seren Serengil yeni hali

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

seren serengil son hali seren serengil yeni hali Ben çok beğendim çok tatlı olmuş sizce??

NASIL AMA??:nur::nur:

2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    harika kilo vermis

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Çok kilo vermiş ben Seren'de çok fazla makyajı beğenmiyorum bu hali gayet hoş ve öncekine göre daha güzel:)

Seren Serengil yeni hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Seren serengil uludağ'ı karıştırdı

Tamamen reklam için gündemde kalmak için yapılah hareketler bence :tik: KAPALI MEKANDAKİ SİGARA YASAĞINA UYMAYAN SEREN, JANDARMA ZORUYLA DIŞARI ÇIKARTILDI, 69 TL’LİK PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI.. UYARILARA ALDIRIŞ ETMEDİ Eşi Musa Aytun'la yaşadığı sorunlar yüzünden şu sıralar hayli morali bozuk olan Seren Serengil, geçtiğimiz hafta Uludağ'da olay çıkardı! Bir grup kız arkadaşıyla birlikte...
  2. Seren Serengil nasıl zayıfladı?

Seren Serengil nasıl zayıfladı?

seren serengil diyeti seren serengil zayifladi nasil zayifladi zayıfladı nasıl zayıfladı Seren Serengil 20 kilo vererek forma girdi.Bir süredir ortalıkta görünmeyen Seren meğer kilo verme derdindeymiş ve bunuda başarmış.)İşte Seren'in 20 kiloyu nasıl verdiğinin bilgileri Kötü günleri geride bırakan Seren Serengil, yeni hayatını verdiği 20 kiloyla taçlandırdı. Bodrum Palmalife Resort Otel'de...
  3. Seren Serengil Kaza Geçirdi!

Seren Serengil Kaza Geçirdi!

seren serengil, kaza geçirdi, bodrumda, durumu, sağlığı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Şarkıcı Seren Serengil tatilini geçirdiği Bodrum'da kaza geçirdi. Arkadaşının kullandığı arabanın kamyonla çarpıştığı kazada ,Seren Serengil 'in kolunda çatlak oluştu. Sanatçıya geçmiş olsun diyoruz......
  4. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...
  5. Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası!!!

Seren Serengil Hamile İddiası Seren Serengil, Twitter sayfasında bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı Seren Serengil Bebek haberini yakın arkadaşlarıyla paylaştı. İki gün önce Twitter sayfasına "Bir sen, bir ben, bir de Bebek" yazan Serengil, dün akşam sevgilisi Aşıcı ile Galatasaray - Fenerbahçe derbisini izledi ve bu kez Twitter sayfasına "Mide bulantısı"...

Sayfayı Paylaş