gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

SEREN SERENGİL'i AĞLATAN NOT

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BEBEĞİNİ AMERİKA'DA DOĞURMAYA HAZIRLANAN SEREN SERENGİL SEVGİLİLER GÜNÜ'NÜ EŞİ MUSA AYTUN İLE BİRLİKTE AMERİKA'DA KUTLADI.

Dört buçuk aylık hamile olan Serengil eşiyle birlikte yediği romantik akşam yemeğinin ardından eşinin yaptığı jest ile duygulandı.Eşinden, 'Bu yıl Sevgililer Günü'nü üç kişi kutluyoruz. Sen, ben ve yavrumuz' yazılı bir kart alan Serengil göz yaşlarını tutamadı.

SEREN SERENGİL'i AĞLATAN NOT konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara

Ağlayı ağlayı düştüm yollara Karışayım bozbulanık sellere Adı sanı bilinmedik illere Gitmeyince gönül yardan ayrılmaz Ahım kaldı şu gelinin ahdinde Deremedim güllerini vaktinde Karanlık gecede kolum altında Yatmayınca gönül yardan ayrılmaz Gözüm kaldı şu kaplanın postunda Azrail de can almanın kastında Döne döne teneşirin üstünde Yunmayınca gönül yardan ayrılmaz Hadini de...
  2. SEREN SEREN nice yillara...

SEREN SEREN nice yillara...

SEREN SEREN nice yillara canim, iyiki dogdun...:23:
  3. Emrah - Ağlaya Ağlaya

Emrah - Ağlaya Ağlaya

Şu dağların ardı bahar dediler Yürüdüm yürüdüm erişemedim Her kul kaderini yaşar dediler Derdimi kimselye bölüşemedim Hep yalnız yaşadım acılarımı Yar hasretin böldü uykularımı Bir dosta açıpta duygularımı Ağlaya ağlaya anlatamadım Ne ümitler vardı Boşa taşıdım ne çileler gördüm Neler yaşadım hep yokuşta koştum Artık usandım Aşkın menziline ulaşamadım
  4. Seren bekleme

Seren bekleme

güzel sanatçı Seren Serengil bebeğini kaybetmenin vermiş olduğu acının ardından yeni anne olmak istediğini söylemişti, şimdi ise yeniden anne olabilmek için bir süre beklemesi gerekiyormuş....... YAKINDA EKRANA ÇIKIYOR SEREN SERENGİL YENİDEN HAMİLE KALMAK İÇİN BEŞ AY BEKLEMEK ZORUNDA.. Yüksek tansiyon ve beyin kanaması riski nedeniyle erken dünyaya getirdiği kızı Stephanie, sadece 1.5 gün...
  5. Seren Serengil Kimdir?

Seren Serengil Kimdir?

seren serengil, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Merhum Öztürk Serengil'in kızı olan Seren Serengil'in hayatı ile ilgili ayrıntılar şöyle; 1971 İstanbul 1971 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Seren ünlü sinema sanatçısı Öztürk Serengil 'in kızıdır. 16 yaşında sahne hayatına atılan Seren'i Türkiye ilk olarak 1980'li yıllarda...

Sayfayı Paylaş