gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Serenad Kitabının Yazarı

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Serenad Kitabının Yazarı Kimdir serenad kitabının yazarı

Merak edenler ve öğrenmek isteyenler için Serenad kitabının yazarının kim olduğunu açıklamak istiyoruz melekler :)

Serenad Kitabının Yazarı Zülfü Livaneli'dir.
    Zülfü Livaneli Türk özgün müzik sanatçısı, senarist, politikacı, yazar ve yönetmendir.
    Zülfü Livaneli Ankara Cumhuriyet Lisesi mezunudur. Daha sonraki tarihlerde ABD Fairfax Konservatuarı'nı bitirmiştir.

Serenad Kitabının Yazarı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siyasetname Kitabının Yazarı Kimdir

Siyasetname Kitabının Yazarı Kimdir

Siyasetname Kitabının Yazarı Kimdir Kızlar aranızda Siyasetname Kitabını okuyan var mı bilmiyorum ama Siyasetname Kitabının Yazarının kim olduğunu söylemenizi rica ediyorum
  2. Serenad Kitabının Yazarı Kimdir

Serenad Kitabının Yazarı Kimdir

Serenad Kitabının Yazarı Kimdir ? Arkadaşlar iyi günler diliyor ve Serenad Kitabının Yazarı Kimdir diyede sorumu tekrardan iletiyorum
  3. Germinal Kitabının Yazarı Kimdir

Germinal Kitabının Yazarı Kimdir

Germinal Kitabının Yazarı Kimdir ? KJızlar Germinal Kitabını alacam aMA YAZARININ ADINI MERAK ETTİM KİMDİR Germinal Kitabının Yazarı
  4. Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir

Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir? Merhaba millet Ezilenler Kitabının Yazarı Kimdir yazarın adını bilenler yazsın lütfen.
  5. Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir

Suçluyorum Kitabının Yazarı Kimdir arkadaşlar bu kitabı okuyan varsa aranızda bana yazarın adını yazsın.

Sayfayı Paylaş