gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Serenay Sarıkaya Şişli Etfal Aciline Kaldırıldı!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

serenay sarıkaya, serenay sarıkaya haberleri, serenay sarıkaya çağatay ulusoy
    Sevgili melekler, geçtiğimiz gece Şişli Etfal’in acil servisi Çağatay Ulusoy’un haykırışlarıyla inledi. Oyuncu, baygınlık geçiren sevgilisi Serenay Sarıkaya’yı hastaneye kucağında getirdi. “Medcezir” dizisinde başrolü paylaşan genç aşıklar Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy’un keyifli başlayan gecesi hastanede noktalandı. Beraber vakit geçirirken Sarıkaya’nın aniden bayılmasıyla büyük panik yaşayan Ulusoy, arkadaşlarının da yardımıyla onu Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Sarıkaya’yı kucağında acil servise taşıyan Ulusoy, hastaneyi “Yardım edin, ölüyor!” çığlıklarıyla inletti.

şişli-etfal.jpg

Serenay Sarıkaya, doktorların ilk müdahalesinin ardından kendine geldi. Ayılır ayılmaz sevgilisine sarılan Sarıkaya, bir süre hastanenin kantininde dinlendi. Kendisini daha iyi hissettiğinde Çağatay Ulusoy’la birlikte hastaneden ayrılan genç oyuncu, o sırada gazetecileri görünce panikledi, “Nereden çıktı bunlar” diyerek tepki gösterdi. İkili, kendilerini bekleyen araca binerek hızla uzaklaştı.

Serenay Sarıkaya Şişli Etfal Aciline Kaldırıldı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serenay Sarıkaya (Adanalı Dizisinin Sofia'sı)

Serenay Sarıkaya (Adanalı Dizisinin Sofia'sı)

serenay sarıkaya kıyafetleri adanalı sofya oyunları adanalı sofia oyunları adanadaki sofia Adanalı dizisinin çok sevilen şirin kızı :) Bilmeyenler için söylüyorum kendisi 1991 doğumlu :) Yaşı daha çok küçük ve önünde koca bir oyunculuk hayatı var. Oyunculuk hayatında başarılar dileriz. Not: ( söylemeden geçemem :D ) Kendisi hem adaşım olur hem de yaşıtım.
  2. Serenay Sarıkaya Resimleri

Serenay Sarıkaya Resimleri

serenay sarıkaya serenay sarıkaya güzellik sırları Ekranlarda onu çoğumuz Adanalı dizisinin uçuk kaçık Yunan ve Türk karışımı bir kız olarak tanıdık.Kısa sürede kendisinden söz ettirmeyi başaran Serenay Sarıkaya şu anda Lale Devri dizisindeki rolüyle hayranları tarafından dikkatle izleniyor ve beğeniliyor.Sizlere öncelikle sanatçı hakkında tanımayanlar ve daha fazla bilgi sahibi olmak...
  3. Serenay Sarıkaya biyografi

Serenay Sarıkaya biyografi

serenay sarıkaya biyografi kimdir kısaca hayatı hakkında bilgiler oynadığı diziler resimleri haberleri burada arkadaşlar. Komedi tarzında ki Adanalı dizisinde Sofia karekterine can veren ve dizi final yapınca, Shov Tv'den Fox Tv'ye transfer olan Lale Devri dizisinde ki başrol oyuncularından Serenay Sarıkaya, kendisi gibi oyuncu olan ve aynı dizide ki erkek başrol oyuncusu olan Tolgahan...
  4. Serenay Sarıkaya Lale Devri'nden Ayrılıyor

Serenay Sarıkaya Lale Devri'nden Ayrılıyor

lale devri serenay sarıkaya haberleri Uzun süredir ilgiyle izlenen tv dizilerinden Lale Devri'nde Serenay Sarıkaya diziye veda ediyor melekler. Haberin detayları şöyle; Yapımcıyla karşılıklı anlaşarak diziden ayrılmaya karar veren Serenay Sarıkaya, yaz tatilini Amerika’da geçirecek. Güzel oyuncu, ABD’de İngilizce’sini ilerletmek için kursa gidecek. ‘Lale Devri’ dizisi ise yeni sezona,...
  5. Şişli Etfal Hastanesi'nin Adı Değişti

Şişli Etfal Hastanesi'nin Adı Değişti

şişli etfal hastanesi şişli etfal şişli etfal yeni adı Sevgili melekler, Şişli bölgesinin en bilinen ve köklü hastanelerinden birisi olan Şişli Etfal Hastanesi'nin adı değiştirildi. Hastanein yeni adı Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi oldu. Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, İstanbul'daki bir hastanenin isim değişikliğine ilişkin bilgi verildi. Açıklamada, şunlar...

Sayfayı Paylaş