gebe
  1. s_akçam

s_akçam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı?

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında s_akçam tarafından paylaşıldı.

selam melekler mekanı sakinleri.:hey:yeni üyeyim ama uzun süredir takip ediyorum sizleri ve çok faydalandım paylaşımlarınızdan.allah razı olsun hepinizden.4 yıllık evliğim bitane 3 aylık bebeğimi kaybettim kürtajla aldılar 1,5 yıl önce.sonrada olmadı bidaha.son 3 aydır tedaviye başladım ama sonuçlar hep negatif.psikolojim alt üst oldu.1 yıldır vandayız tayinden dolayı, depremi yaşadık burda.onunda etkisi var belkide kalamamın sebebi.depresyon ilaçları kullandık eşimle. ben bıraktım 2 ay sonra.eşim bi süre devam etti ve zor bir süreçti.çok şükür atlattık birazda olsa.geçen ay gitmedim doktora tedaviya başlarım artık dedim olursa bebeiş kendinden olsun diye:asi:.ama serephonu kullanmış bulundum ama çatlatma iğnesi olmadım.ve bügün adetim geçeli 3gün oldu.normalde 28günde bir gelir zamanı geçirmezdi.acaba hamilemiyim yoksa çatlatma iğnesi vurulmadığm için ters giden bişey mi var?ne dersiniz?:m.c:2-3 dah beklicem gelmezse kan tahlili için gidicem.hem çok korkuyorum :((hemde çok garip bir heyecen var:))

2. elaburcum

elaburcum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    slm cnm inşallah hamilesindir. bende 7 gün önce çatlatma iğnesi oldum şu an beklemedeyim çok sabırsızlanıyorum:( ,

serephone kullandım ama çatlatma iğnesi yaptırmadım.benim durumumda olan var mıııııı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çatlatma iğnesi

çatlatma iğnesi

merhabalar ben geçen ay çatlatma iğnesi oldum ve adetimin tarihi 12nisan fakat adet olmadım bu gecikme iğneye bağlı olabilirmi?yoksa hamilemiyim?herhangibir belirti yok nekadar daha beklemeliyim?kan testi yaptırmaşımıyım?teşekkürler
  2. 7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

7 ve daha fazla yumurtayla çatlatma iğnesi olan varmı?

arkadaşlar yumurta büyütme iğnesiyle 7-8 tane yumurtam oldu.doktor çatlatma iğnemi vurdu ama çoğul gebelik olabilir dedi.aşılama değil bizimki normal yoldan hamile kalmaya çalışıyorum.bu 7-8 yumurtayla hamile kalma ihtimalim yüksekmi?acaba çoğul gebelik olurmu?öyle olursa indirgeme yapıyolarmış umarım 2 den fazla omaz.bebek sayısını azaltma işleminin diğer bebeklere zararı varmı acaba?benim...
  3. Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

Acil!...çatlatma iğnesi kullanıpta aşırı sancısı olan varmı felaketim yardım!:...

kızlar merhaba :shootout: persembe saat 9da çatlatma iğnesi vuruldum 36saat sonra ilişki dedi dr. bu sabah 7.30da ilişki oldu ama su an felaketım dune kadar fazla sancım yoktu ama şimdi yuruyemıyorum nerdeyse bu ne ya bana yardımcı olun kötü bişeymı olabilece bişey mi........:sin:
  4. klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

klomen kullanan ve çatlatma iğnesi olan var mı?

Merhaba, 10 aydır bebek istiyoruz fakat olmadı. bu ay klomen kullandım ve çatlatma iğnesi oldum. adetim 1 gün geçti. acaba hamile olabalirmiyim diye düşünüyorum. benim durumumda olan arkadaşlar varsa yazsın...
  5. Çatlatma iğnesi

Çatlatma iğnesi

Bugün Ovitrelle de 3.günüm ama öyle ağrı filan yok normal mi acaba kızlar

Sayfayı Paylaş