gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sergen Yalçın'dan'' Çıkacagım İlk Kızla Evleneceğim''

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

sergen yalçın, haberleri, hakkında, evlenmek istiyor, neden evlenmek istiyor hakkında yazımız burada hanımlar

Meleklerim artık sergen de evlenbmek istiyor bakın haberimize..

"Çıkacağım ilk kızla evleneceğim"

Sergen Yalçın: "İki uzun ilişki yaşadım. Bir kez evlilikten döndüm. O şansı bulamadım. Artık beraber olduğum ilk kızla evleneceğim. Sergen
    Yalçın, Habertürk'ten Helin Avşar'a konuştu:

- İki uzun ilişki yaşadım. Bir kez evlilikten döndüm. O şansı bulamadım. Artık beraber olduğum ilk kızla evleneceğim.

- Birisi yok ama düşünüyorum. Daha doğrusu düşünmeye başladım. Aday yok ama...

- Kimi görseler yanında sevgili diye yazıyorlar. İnsanlara bir şey anlatamazsın. Mesela geçen gün bir arkadaşımın hanımıyla oturuyorduk. Çekip 'sevgilisiyle oturuyor' diye yazmışlar. bu da tabii insanların seni yanlış tanımasına neden oluyor.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sergen fanları onu hemen bulsun belki evlenirler :D hahah

Sergen Yalçın'dan'' Çıkacagım İlk Kızla Evleneceğim'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenecek kızlara ceyiz :)

evlenecek kızlara ceyiz :)

ceyiz hollanda illaki bir yemek takımı alınır dimi çeyize o zaman bunları görün fikirlerinize fikir katın:)
  2. babasından evlenecek olan kızına nasihat

babasından evlenecek olan kızına nasihat

Sevgili kızım; Önce, dertdaş olup dertlerinden arındırarak güçlendirecek boynu dik, alnı açık edecek, sade zihin ile kendinden emin bir şekilde yaşamasını sağlayacaksın. Senin yanında dertlerini, kederlerini unutacaktır. Hep güler yüzle karşılayacak, kendisinin gönül eğitimine katkıda bulunduğun erkeğine gene sonsuz bir saygı duyarak, değerini hiç hafife almayacaksın. Sevgili kızım; Bizim...
  3. Evlenecek kızlara gelin diyeti

Evlenecek kızlara gelin diyeti

Önce sağlık... Doktorunuza sormadan denemeyin... Düğün diyeti KALKINCA: Bol su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi KAHVALTI: 2 dilim esmer ekmek + 2 dilim yağsız peynir veya 1 dilim yağsız peynir + 1 yumurta + şekersiz çay + domates + salatalık + maydanoz ARA: 1 meyve ÖĞLE: 1- Ton balıklı veya tavuklu salata 2- Sebze yemeği + ½ kase light yoğurt + 1 dilim esmer ekmek 3- 100-150 gram et +...
  4. Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar gelinlik herkesin hayali de peki son çıkan gelinliklerden haberiniz var mı :) Hangisi güzel hangisi size uygun biliyor musunuz ? İşte biz, meleklermekani.com olarak sizlere gündemi belirleyen harika ötesi gelinlikleri galeri şekline getirdik kızlar. Bunlar arasından dilediğiniz modeli seçin beğenin parası bizden :D:D Tüm gelinliklere portal sayfamızdan ulaşmanız...
  5. Evlenecek kızlarla ilgili batıl inançlar

Evlenecek kızlarla ilgili batıl inançlar

gebelikle ilgili batıl inançlar merdiven altında yürümek sağlıkla ilgili batıl inançlar Batıl inançlar arasında merdiven altında yürümek, ayna kırmak ve siyah kedi en bilinenleri. İnsanların çoğu iyi ya da kötü şans belirtilerine göre hareket ederek, kötü şansla karşılaşmamak için tedbirli davranmaya çalışıyor.:) Eskiden bir genç kızın evlenebilmesinin kısmetinin açıklığıyla ilgili olduğuna...

Sayfayı Paylaş