gebe
  1. oslemksk

oslemksk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Serhan Yavaş Fan Club

Konu, 'Fan Club' kısmında oslemksk tarafından paylaşıldı.

serhan yavaş facebook serhan yavas facebook unutulmaz fan clup unutulmaz fan clup yavaş
    İlk orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor Akademisi'ne giriş yaptı.
    Bu sırada özel bir fotomodel ajansında reklam oyunculuğu ve fotomodellik yapmaktaydı.
    Üniversite yıllarında aynı zamanda okula giriş branşı olan tenisle ilgili ders vermeye başladı.
    1995 yılında Fransız televizyonunda yayınlanan Ester ve Sarah adlı dizide küçük bir rol aldı.
    1998 yılında Örümcek isimli bir televizyon dizisinde rol aldı.
    Askerliği nedeniyle diziden ayrıldı. Bu arada yüze yakın reklam filminde oynadı.
    1999 yılında evlendi.
    2000 yılında ailevi şartlardan dolayı ajanstaki faaliyetlerine ve tenis derslerine son verip tekstile, ticarete yöneldi.
    2001 yılında Kızı Elif Gamze doğdu.
    Dört sene kadar tekstille uğraştıktan sonra eşinden ayrıldı ve bu işi de bıraktı.
    2005 yılında tekrar bir kulüpte tenis dersleri vermeye başladı ve bu arada da reklam oyunculuğuna geri döndü.
    Denizbank, Bosch, Tofaş, Papia ve Nestle Kit Kat reklamlarının ardından YEMİN dizisi için başrol teklifi aldı.
    Süreyya Güzel'le iki buçuk aylık bir ön çalışmanın ardından 2007 yılında Yemin dizisinde Menderes karakterini canlandırmaya başladı

Yavaş; Atv'nin yeni dizisi "Unutulmaz" adlı dizide Harun karakterini canlandırıyor. Serhan YAVAŞ Dizide Kendi sesini Kullanmamaktadır. YEMİN Dizisinde kullandığı sesi , UNUTULMAZ dizisinde de kullanmaktadır. Serhan YAVAŞ , İki Kardeştir Önümüzdeki yaza doğru yeni bir Film projesi olabilir.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Set Adresi
    Merhaba iyi günler arkadaşlar ben Unutulmaz dizisinin setine gitmek istiyorum birçok kişiye ilettim bunu ama bana cevap dönmedi.İnternet'ten araştırdıma ama bulamadım.Bilginiz varsa lütfen bana iletin.

Facebook Adresi: Yasemin Yıldırım

Serhan Yavaş Fan Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  2. Okan Bayülgen fan club

Okan Bayülgen fan club

Okan Bayülgen sevenler buraya :)
  3. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)
  4. Midye Fan Club

Midye Fan Club

Üstünede limonn mmmm.. :D Bütün midye severler buraya :D
  5. Serhan Yavaş hayatı

Serhan Yavaş hayatı

serhan yavaş serhan yavas yavas nereli yavaş hayatı serhat serhan yavaş hayatı, kısaca hayatı, biyografi, biyografisi, kaç yaşında, yaşı, hakkında bilgiler, kimdir, haberler, resimleri, aslen nereli, nereli, oynadığı diziler, filmler, dizileri "Unutulmaz" adlı dizide başrol oynayan karizmatik ve başarılı bir oyuncudur Serhan Yavaş... Sevgili Melek'ler, Serhan Yavaş hakkında merak...

Sayfayı Paylaş