gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Şerhazat ile Gülben Sözlü Anlaşma Yapmışlar

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Artık kimsenin kimseye güveni kalmadı, Kayahan ile Nilüferden sonra şimdide şehrazat ile gülben anlaşma yapmış. Ne diyelim Hayırlı Olsun :) [​IMG]

Nilüfer'e şarkılarını söyleme yasağı getiren Kayahan, aynı şeyi Gülben Ergen'e yapmak isteyen Şehrazat'ın kendisini aradığını söyledi.
    Kayahan, 'Şehrazat bu sabah telefonla aradı, bilgi aldı. Ben Nilüfer'le zamanında sözleşme yaptım, yani kağıt üzerinde anlaştım. Şehrazat Hanım, Gülben Ergen'le sözlü anlaşmış. Tabii Gülben Ergen'de Şehrazat'a ödediği paraların makbuzları vardır. Herkese tavsiyem, bu işi yazılı hale dönüştürmeleri' dedi.

Şerhazat ile Gülben Sözlü Anlaşma Yapmışlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye ile AET arasında ortaklık yaratan anlaşma...

Türkiye ile AET arasında ortaklık yaratan anlaşma...

ANKARA ANLAŞMASI Türkiye ile AET arasında ortaklık yaratan anlaşma... 12 Eylül 1963 Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu (AET) arasında ortaklık yaratan anlaşma 12 Eylül 1963 tarihinde Ankara'da imzalandı. Bu anlaşma Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki ilişkilerin hukuki temelini oluşturmaktadır. Anlaşma ve ekleri şöyle: Türkiye ile Avrupa Ekonomik Topluluğu arasında bir ortaklık...
  2. Mustafa Erdoğan, 'MAKYAJIMI GÜLBEN YAPTI!

Mustafa Erdoğan, 'MAKYAJIMI GÜLBEN YAPTI!

gülben ergen mustafa erdoğan barıştı 'MAKYAJIMI GÜLBEN YAPTI!' GÜLBEN ERGEN’İN EŞİ MUSTAFA ERDOĞAN’DAN İLGİNÇ İTİRAF: “MAKYAJIMI EVDEN ÇIKARKEN EŞİM YAPTI!” HaberTürk’te yayınlanan ’Bu Gecce’ programına konuk olan Anadolu Ateşi dans topluluğu Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, Saba Tümer’le, Troya’dan; oğlu Atlas’a uzanan keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Çocuk sevgisinin oğlu...
  3. IMF ile 3 yıllık yeni anlaşma geliyor

IMF ile 3 yıllık yeni anlaşma geliyor

Bakan Şimşek, çapraz denetim sisteminin geleceğini ancak servetin kaynağının sorulmayacağını söyledi Uzlaşma sağlandı, IMF ile 3 yıllık yeni anlaşma geliyor Devlet Bakanı Menhmet Şimşek, IMF ile aradaki en önemli engellerden biri olan çapraz denetim konusunda uzlaşma sağlandığını açıkladı. Bakan, çapraz denetimde servetin kaynağını sorgulanmayacak bir uygulama olmayacağını söyledi....
  4. IMF ile anlaşma gelecek haftalarda

IMF ile anlaşma gelecek haftalarda

IMF Başkanı, Türkiye ile gelecek haftalarda bir program üzerinde anlaşmaya varılacağına inandığını söyledi. Gazetecilerin Türkiye ilgili sorularını yanıtlayan Uluslararası Para Fonu (IMF) Başkanı Dominique Strauss-Kahn, görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Strauss-Kahn, "Gelecek haftalarda bir anlaşmaya varılacağına inanıyorum" dedi. IMF Başkanı Strauss-Kahn, IMF Birinci Başkan...
  5. Gülben doğum yaptı

Gülben doğum yaptı

gülben doğum gülben ergen sezeryan ergenin ikizleri sezeryanmı belcim erdogan dogum yapti ergenin ikizleri son hali ilk doğumu gayet normal geçen güzel şarkıcı Gülben Ergen'in ikizleri aceleci çıktı sabırlı olamayıp erken dünyaya geldiler ne diyelim hoşgelmişler bebekler.... İKİZLER GELDİ 2.5 YAŞINDA ATLAS ADINI VERDİĞİ BİR OĞLU OLAN GÜLBEN ERGEN, BİR KEZ DAHA ANNELİK HEYECANINI TATTI....

Sayfayı Paylaş