gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

serkan özel facebookda bul beni

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

serkan özel facebookda bul beni diye bişi izledim ya ben dün bunun sözleri var mı yada videosu mannnnnnnnnnnnyak komikti yahu :D:D

2. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0
serkan özel facebookda bul beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopmayan beni bulsun

kopmayan beni bulsun

* her yıl rakıya katılan su miktarı 160 milyon ton. gelin sek içelim kuraklığı önliyelim... * yan cehennem yan, beş kamyon kömürlede ben geliyorum... * mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen! * dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.. * az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz * o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar,...
  2. Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

serkan ozel, serkan, facebook sarkisi, komik sarki konulari burada meleklerim Sevgili Melekler, Muzik listelerini altust eden, ortaligi kasip kavuran sarkiyi sizlerle paylasmak istedim... Veeee karsinizdaa Serkan Ozel, Parcasi; Facebookta Bul Beni :))) Hep birlikte dinliyoruz.... http://www.youtube.com/watch?v=WGvOCJGG3_g
  3. Facebook Kim Buldu

Facebook Kim Buldu

Facebook Kim Buldu biliyor musunuz acaba, biliyorsanız yazın eminim bulan kişi köşeyi döndü
  4. Facebooka Özel Sözler

Facebooka Özel Sözler

Facebook'a Özel Sözler, En Güzel Facebooka Özel Sözler, Günümüzün en popüler paylaşım sitesi olan facebook sitesi için sizlere ve tüm Facebook kullanıcısı olan misafirlerimize, bu yazımızda Facebook için özel sözler sunuyoruz Melek'ler. Rüzgara karşı duramıyorsan, yelkenlerini ona göre ayarla, ve unutma ki, hayat, çektiğin acılarla değil, gemiyi limana getirip getirememenle ilgilenir....

Sayfayı Paylaş