gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:)

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

serkan ozel, serkan, facebook sarkisi, komik sarki konulari burada meleklerim

Sevgili Melekler,

Muzik listelerini altust eden, ortaligi kasip kavuran sarkiyi sizlerle paylasmak istedim... Veeee karsinizdaa Serkan Ozel, Parcasi; Facebookta Bul Beni :))) Hep birlikte dinliyoruz....

Serkan Ozel; Facebookta bul beni sarkisi:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kopmayan beni bulsun

kopmayan beni bulsun

* her yıl rakıya katılan su miktarı 160 milyon ton. gelin sek içelim kuraklığı önliyelim... * yan cehennem yan, beş kamyon kömürlede ben geliyorum... * mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen! * dürümüm, çöp şişim ve ayranım; insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım.. * az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz * o kız beni aşar, çünkü o bir kaşar,...
  2. serkan özel facebookda bul beni

serkan özel facebookda bul beni

serkan özel facebookda bul beni diye bişi izledim ya ben dün bunun sözleri var mı yada videosu mannnnnnnnnnnnyak komikti yahu :D:D
  3. Facebookta kim beni silmiş

Facebookta kim beni silmiş

facebookta kim silmiş facebookta kişi silme facebookta silenleri görmek facede kim silmiş facede kim beni engellemiş facede kim beni silmiş Evet Melek'ler, Facebook sayfanızda kim sizi silmiş, merak mı ediyor sunuz? O halde buyrun öğrenin diyoruz. Çünkü biz bu yazımızda Facede kim beni silmiş merakınızı gideriyoruz. Burda ki bilgilerimiz doğrultusunda sizi silenleri görebileceksiniz...
  4. Facebook Kim Buldu

Facebook Kim Buldu

Facebook Kim Buldu biliyor musunuz acaba, biliyorsanız yazın eminim bulan kişi köşeyi döndü

Sayfayı Paylaş