Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Seriii

Üye
Üye
Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Serophene kullananlar kullanıp hamile kalan var mı nasıl kullanılır ne için kullanılıyor bu ?

Mrb 20 aylık evliyim ilk tedavime başladım hiç korunmadık ama ne eşimde nede bende sorun yok ama çok istediğim için olmadıgını düşünüyorum... Doktorum Serephone 50 verdi adetin 5 günü başla dedi be bugün bitti salı günü gidecem yumurta büyüklüğüne bakacak bunun yanında incir süt ve bal tarçın çörek otu yapıyorum sizce yumurtalıklarım büyümüşmüdür çok korkuyorum rabbim yanından bizlerede hayırlıysa bir evlat nasip etsin isteyen herkeze... Amin

Serophene ile ilgili sitemizde aşağıdaki konular var incelemek isterseniz lütfen bakınız. Yardımcı olacağımız her türlü lşeyde bizlere ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba
Kullandığınız ilaç zaten ovülasyon tedavisinde kullanılıyor,tabiki ovülasyonunuz gelişmiştir.Mutlu haberlerinizi almayı diliyoruz.

Selamlar Seri,

Serophone kullananlar ile ilgili, daha önce sitemizde açılan ve dikkatini çekeceğini düşündüğüm bazı konuları ekleme yaptım birinci soruna oradan da bakabilirsin hayatım. Bu Serophone kullananların sormak istediği soruları bekliyoruz. Üye olmadan da meleklermekani.com adresine sorularınızı gönderebilirsiniz. Bilginiz olsun.

Geri