gebe
  1. Seriii

Seriii Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    92
    Ödül Puanları:
    18

Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Seriii tarafından paylaşıldı.

Mrb 20 aylık evliyim ilk tedavime başladım hiç korunmadık ama ne eşimde nede bende sorun yok ama çok istediğim için olmadıgını düşünüyorum... Doktorum Serephone 50 verdi adetin 5 günü başla dedi be bugün bitti salı günü gidecem yumurta büyüklüğüne bakacak bunun yanında incir süt ve bal tarçın çörek otu yapıyorum sizce yumurtalıklarım büyümüşmüdür çok korkuyorum rabbim yanından bizlerede hayırlıysa bir evlat nasip etsin isteyen herkeze...

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.517
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba Kullandığınız ilaç zaten ovülasyon tedavisinde kullanılıyor,tabiki ovülasyonunuz gelişmiştir.Mutlu haberlerinizi almayı diliyoruz.

3. Seriii

Seriii Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    92
    Ödül Puanları:
    18
    Tşk ederim admin hanım inş sonuç iyi olursa buraya yazacam...:)

BEYZA21 bunu beğendi.
Serophone kullanan arkadaşlar yumurtalık ne kadar büyüyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyüyorum..

Büyüyorum..

Aşkın anlamı karmaşaymış...Öğreniyorum. Büyüyorum.... Belki de büyümek eş zamanlı canının yanmasıyla.Hep beklemede kalmak bile uzak tutmuyor sizi aşktan.Oturup gerçek aşkımı bulmalıyım diye bekledim.Dile kolay....Az zaman deil.... Sonra....Sonra herşey bir anda oldu.Öyle bir sevdim ki hangi ara sevdim nasıl aşık oldum bilemedim.Ama tek gerçek vardı...Deliler gibi sevdiğim...Gerçekten uğruna...
  2. fondötenlerin ömrü ne kadar arkadaşlar ?

fondötenlerin ömrü ne kadar arkadaşlar ?

Arkadaşlar, fondötenlerin ömrü hakkında bilgisi olan var mı? 2 senedir kullanıyorum ve bitmedi ama zamanı geçmiş midir acaba ?
  3. tek yumurtalıkla hamile kalma şansım ne kadar?

tek yumurtalıkla hamile kalma şansım ne kadar?

Selamlar herkese. Yumurtalık kistim vardı ve bir süre önce bu sebeple bir yumurtalığım alındı.Şu anda tek yumurtalıkla hamile kalabilirmiyim acaba, şansım ne kadar ?
  4. Arkadaşlar ikili testin ücreti ne kadar ?

Arkadaşlar ikili testin ücreti ne kadar ?

Merhaba gebeyim ve drum önümüzdeki ay ikili test olacağımı söyledi. Acaba hangi hastane kaça yapıyor, ikili test fiyatlarını bilen yazabilirmi?
  5. İstanbulda taksiler ne kadar zamlandı arkadaşlar?

İstanbulda taksiler ne kadar zamlandı arkadaşlar?

Ben sık sık taksi kullanıyordum ama sanırım artık binemeyeceğiz. 2 gündür evdeyim ve haberlerde şöyle bir duydum haberi kaçırdım acaba taksi fiyatları ne kadar arttı?

Sayfayı Paylaş