gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Serra Yılmaz'a şaka

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

atv de yayınlanan Parmaklıklar Ardında dizisinde Hayriye Abla olarak rol alan ünlü tiyatrocumuz Serra yılmaz yurtdışında başına gelen bi olayı anlattı.....
    BU ŞAKAYI TÜRKİYE'DE YAPSAN NE OLUR
    SERRA YILMAZ, İTALYA'DA BİR TİYATRO OYUNUNUN SON GÖSTERİMİNDE KENDİSİNE YAPILAN ŞAKAYI ANLATTI

Bu şakayı Türkiye'de yapsan ne olur?

Türkmax kanalında yemek programı yapan Serra Yılmaz'ın bu haftaki konuğu oyuncu Hatice Aslan idi.

Tiyatro oyunlarının son gösteriminde mutlaka birine şaka yapıldığından bahseden Serra Yılmaz, İtalya'da 5 yıl süren bir oyunun son gününde de kendisine yapılan şakadan bahsetti:

'Nebile'yi oynuyorum. Gayet kaba bir koca var. Sürekli 'Amma dağınıksın, paçozsun' falan diyor. Kocanın sesi sahne dışından geliyor, sahnede bir tek ben varım. 3 oyuncuyuz, o gün herkes 'Acaba şaka olacak mı, olmayacak mı' diye birbirini yokluyor.

OYUNCU DONLA SAHNEYE GİRMİŞ
    Hiçbir şey yapmayacakmış gibi duran ve benim kocamı oynayan oyuncu dış ses olan bir oyuncu. Ancak 'Nebile terliklerimi nereye koydun, amma dağınıksın' diyerek birden bire donla sahneye girdi. Seyirci hiç oralı olmadı. Ben hiç bozuntuya vermedim. Beni güldürmek için don paça girdi. Bence çok güzel bir şakaydı. Çünkü hiç oyunun esprisini değiştirmedi. Avrupa'da hiç kimse donlu bir oyuncuyu görmeyi yadırgamadığı için de hiçbir şey olmadı. Gayet güzel bir şakaydı, çok hoşuma gitti.'

Serra Yılmaz'a şaka konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serra Yılmaz'dan

Serra Yılmaz'dan

serra yılmaz yemek tarifleri serra yilmaz yemek tarifleri yılmaz tarifi Bugüne kadar Ferzan Özpetek’in tüm filmlerinde rol alan Serra Yılmaz, bu geleneği bozmadı. Bugüne kadar Ferzan Özpetek’in tüm filmlerinde rol alan Serra Yılmaz, yönetmeninin yeni filmi "Mükemmel Bir Gün"de de geleneği bozmadı. Ünlü oyuncu, filmde dondurmacı kadın olarak tek bir sahnede gözükecek. Şu sıralar...
  2. Serra Yılmaz

Serra Yılmaz

serra yılmaz yemek tarifleri Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 13 Eylül 1954 Mesleği : Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, çevirmen. Sanat hayatına Şehir Tiyatroları'nda başlayan Yılmaz, Fransa'da Université de Caen, psikoloji bölümünden mezun oldu. Dostlar Tiyatrosu'nda yer aldı. İtalya'da yaşayan sanatçı, Fransızca ve İtalyanca'dan simultane çeviri konusunda profesyonelce çalışmakta...
  3. Serra Yılmaz Kimdir?

Serra Yılmaz Kimdir?

serra yılmaz, kimdir, hayatı, biyografisi, filmleri, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Başarılı tiyatro ve sinema sanatçılarımızdan Serra Yılmaz'ın hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle melekler; 13 Eylül 1954 yılında İstanbul'da doğdu. Sanat hayatına Şehir Tiyatroları'nda başlayan Yılmaz, Fransa'da Université de Caen, psikoloji bölümünden mezun oldu. Dostlar Tiyatrosu'nda yer...
  4. Nikahla şaka olmaz meleklerim

Nikahla şaka olmaz meleklerim

dinen boşanma dinen boşanma sebepleri dinen boşanma nasıl olur cevabı burada meleklerim...Büyük umutlarla başlayan evlilikler, bazen ne yazık ki boşanmalarla noktalanıyor. Ve insan mutluluğa çok çabuk adapte olurken, boşanmanın getirdiği mutsuzluk kimi zaman çiftleri depresyona bile sokuyor.Her şey öyle güzel başlıyorki düğün hazırlıkları alışveriş gelinlik damatlık alımı ev yerleştirme telaşı...
  5. Hakan Yılmaz'a Bir Kadın Saldırdı!

Hakan Yılmaz'a Bir Kadın Saldırdı!

hakan yılmaz hakan yılmaz haberleri yahşi cazibe ile ilgili tüm bilgiler burada melekler. Ekranların kahkaha bombardımanı dizisi Yahşi Cazibe başrol oyuncularından Hakan Yılmaz geçtiğimiz akşam bir kadının saldırısına uğradı melekler ! Yahşi Cazibe dizisinde Aslıhan Gürbüz ile başrolleri paylaşan Hakan Yılmaz, Asmalımescitte bir kadın tarafından saldırıya uğradı. Hem de para için. Hakan Yılmaz...

Sayfayı Paylaş