gebe
  1. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Serseri aşkımın köşesi

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında jnevin tarafından paylaşıldı.

Benim tatlı yakışıklı serserim senden ayrılalı 13 sene oldu ama sen kalbimin bir köşesindesin eminim hepde öyle kalacak seni görmeyeli seneler geçti acaba bazen sende özlüyonmu beni diye düşünmeden edemiyorum seni sevdimmi bunuda anlamış değilim küçüklük aşkımıydı benimki onuda bilemiyorum ama sen benim hep serserimdin şuan ikimizde evliyiz benim iki çocuğum senin üç çocuğun varmış seneler geçti ben eşimi delicesine seviyorum ama kalbimin bir köşesinde serseri aşkım olarak kalacaksın

nrtn bunu beğendi.
  2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]canım yazdılarını okudum ne desem bilmiyorum ama bu resim sanki seni anlatıyo begenirsin umarım

nrtn ve jnevin bunu beğendi.
  3. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel canım teşekkürler

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
  5. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel arızacım teşekkürler canlarım

6. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    aklıma hiç gelmemiştim serseri aşkım heralde çocuklardan ve hayat mücadelesinden heralde ama seni rüyamda gördüm ve birtürlü kavuşamadık sen beni çok seviyomuşun ama kavuşamıyomuşuz neyse rüya işte ama eminim seninde kalbinin bir köşesinde ben varımdır çok merak ediyorum yeşil gözlerimi çok severdin acaba yeşil göz görünce aklına geliyommu ama belki eşin yeşil gözlüdür artık başkasınınsın sen artık ama olsun sen benim ölene dek serseri aşkım olarak kalacaksın kimsenin bilmediği kendime itiraf etmekten kaçtığım

7. nrtn

nrtn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

8. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım

Serseri aşkımın köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim

serserim benim deli dolu sevgilim Aşkın Nur Yengi - Serserim Benim karanlığın içinde yandı gözbebeklerim ilk önce gözlerini gördüm ilik rüzgarlar misali sesin değdi tenime belki bin defa yanıp yanıp söndüm bir yanda sen, bir yanda tövbeler bir yanım karşı koyar bir yanım ister serserim benim, deli dolu sevgilim kör gibi sıcak yada sular gibi serin gelme uzak dur korkuyorum çok...
  2. Aşkın Nur Yengi - Serserim

Aşkın Nur Yengi - Serserim

Karanlığın içinde yandı gözbebeklerim İlk önce gözlerini gördüm Ilık rüzgarlar misali Tenin değdi tenime Belki bin defa yanıp yanıp söndü Bir yanda sen Bir yanda tövbeler Bir yanım karşı koyar Bir yanım ister Serserim benim Deli dolu sevgilim Kor gibi sıcak Yada sular gibi serin Gelme uzak dur Korkuyorum çok Çılgınlık bu Halim yok
  3. aşk köşesi

aşk köşesi

bende bi köşe açtım adı aşk köşesi olsun :d014:
  4. Elifce'nin Hasret kokan aşk köşesi ♥

Elifce'nin Hasret kokan aşk köşesi ♥

elifçe şarkıları elifçe nereli Hoşgeldiniz hasretlerle dolu aşk köşeme :):gathering: hep beraber bol aşklı dedikodulu muhabbetlere inşallah :)
  5. burası AşK köşesi...(ama platonik:)=)

burası AşK köşesi...(ama platonik:)=)

Ünlülerden herhangi biri deli gibi beğenilir. Resimleri kesilir, tüm hayatı ezberlenir… Sevgililerine uyuz olunur ve onunla beraber olma hayalleri kurulur. Bu ünlü bir şarkıcı ise; konserine gidilip deliler gibi bağırılır. Tüm şarkıları ezbere bilinir. Gerçekleşmesi çok zor bir aşktır. Zaten heyecanı da platonik olmasındadır… bu kadarı başka yerden ama bunlar bnm sözlerim bn tek sanatçı değil...

Sayfayı Paylaş