gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

serseri nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

serseri nickleri serseri nickler cocuk nickleri elbistan nıckler KeNdİmE YeNi BiR SAyFa AçTıM iÇİnDE Sen YokSun….KaLbİm HaYvANaT BAhÇeSi deĞilKi İçiNde kÖpEkLeR olSuN….

GeCeMiDiR sEnİ bAnA DüŞÜnDüRen? yOKsA BeNmİyİm sEnİ dÜşÜNMeK iÇİn geCeYi bEkLeyEn?GöZlErİNmİdİr uYuDuğUNDA RüYa gÖrEN?yOKsA bEnMİyİm GöZlERiNi GöRmEk İçiN rÜyA gÖrEN?

gÖnLüNü GüN eDEnİ SeWMeZ sEWdA,iStER hEp Onu ÜzENi ,HeR oNa kUcAK AçAnDaN olMaz fAyDA,bEkLer hEp OnU sİlENi…

kİrPi GiBİyİz Be kAnkA hEM sEWiLMeK iStİYoRUz Hem DE SEwEnE bAtIyoRuz…

sOrU SoRmAk YoK cVb ArMaK yOK gİdeNin aRdINdAn AğLamAk YOK AşK dEDiĞİn NeDiRki KaNdIrMa KeNdİni uNuTuR iNsAN İlk GÖrÜŞtE aŞk GİBİ……

kİmİ gÜzElİm Der kiMİ ÖzELiM dER sEWgİ nE gÜzeLLik iSteR nEde ÖzElliK sEWgİ sAdeCe yÜrEK We EmEk İsTEr…

SewGi YüREk İsTEr SöYlEmEk YeTmEZ sEwGi GöZlErdİr SöZlEr YeTmEz sEWgİ her şeydİr kalBE HapSEdİlEMez seWEcEKseN bnİM gibi SEw aMa yÜrEĞİn YeTMez…

YüZyIllArDıR hİkAyElEr AnLaTıRlAr AşIklAr hAKkINdA wARmIsIN DüNyAyA HePsİnİ UNuTTuRmAyA?

BeN sEnİ gÖzLerİmİ kApAttIğIMdA deĞİl AçTıĞımDa GörMeK iStERdiM!!

hAdİ BAnA hAwlA hAdi baNa DiKLeN eLbİsTanLı DErkEn BesMeLe Çek LeYnnn…..

bİzİm SöZüMÜz dOsTa tAtLı DüŞMaNa KuRşuNdUR NaMeRtE hAnCeR MerTe CaNdIr CaNımIz DoSta fEDa dÜşmAnA BeLaDıR!!

kAnUN KOrSanI GöZ yUMsUn BeN koNuşUrKeN hERkEZ sUsSun

kEnDi CaNımA KIyAcAK kAdaR saLaK gERçEkLerDEn KaçAcAK kADaR kOrKaK dEĞilİM!!

MAfYa DeğiLİz AdaM wUrMaYız çEtE deĞİliZ gASp YaPmAYız sERsERiYiZ bİz,aLaYınA gİdErİZ…

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: serseri nickler
    ooo cok delı ama bastakı bı harıka..emegıne saglık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: serseri nickler

emeğinize sağlık adminim

serseri nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserime

Serserime

SERSERIME ELime son kez aldım kağıt kaLemi, Bu sana son mektubum. Postacı son bir kez haber getirecek Benden sana. Canım biLirim aLdirmazsin hiçbirşeye, Ne sevgiye ne de hisLere. Simdi eLimde bir sigara var, Bugün çok içtim. BiLirim kızacaksın, "Içme demistim" diyeceksin, Ama ben yine aynı cevabı vereceğim: DertLiyim. Son kez bu kaLp derdinLe doLu. Bu mektubumda Seni ne kadar...
  2. en güzel Serseri Nickler

en güzel Serseri Nickler

Serseri Nickler kolpalara nickler kahpe nickler Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen Hıçkırıklarımı Helal Ettim Bile!! Gülü öylesine sevmelisinki soranlara dikeni yok diyebilmelisin "Umutlarımı kefil yaptım Unutma bana...
  3. Serseri Nickler facebook kısa

Serseri Nickler facebook kısa

Serseri Nickler serseri kapak sözler Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm. ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip...
  4. İsyankar ve serseri nickler

İsyankar ve serseri nickler

serseri nickleri isyankar serseri nickleri isyankar nickler nicleri ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR'ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!! Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!! Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki...
  5. Serseri aşık nickler

Serseri aşık nickler

serseri aşk nickleri serseri aşık nickleri aşık msn arkadan vuran arkadaş arkadan vuran dost Tüm aşıklara sevgililere özel birbirinden aşık ve duygusal nickler buyrun arkadaşlar Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen...

Sayfayı Paylaş