gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Serseri SÖzler

Konu, 'msn nickleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

serseri ağlamaz diyarbakır çocuğu sözleri serseri diyarbakırlı sözleri diyarbakırlı diyarbakır
    Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz, serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…

TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!

Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.

€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!

CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
    NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!

Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
    sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
    kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA

Herkesin korktuğu ölümü biz sokaklarda oyun niyetine oynarız bee !gülümm

Aşkı sevene değil ;sevipte ayrılana son ;benim aşkımı ona değil sen gelde bana sor!

Bizim kral olduğuz bir yerde kimse devlet kuramaz bizi devlet kurduğuz bir yerde kimse kral olamaz

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız...

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Serseri SÖzler
    paylaşımın için teşekkürler canım emeğine sağlık

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Kimine göre adamız, kimine göre yalanız. Hepiniz rahat olun biz adamına göre muamele yaparız...

bu güzelmiş

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

mezar

bizde sevda pazara kadar değil mezara kadar deli kız

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

aldatan mı olmak istersin aldatanmı sahsen ben aldanan olmak isterim çünkü aldatan beni aldatmış olmaz kendini aldatmış olur

6. isyanker repçi

isyanker repçi Forum Okuru

asmışım resmini karşı daki duvaraher baktık ta içerim çiti çiti çıgara

7. ÇİLEKEŞ ZAZA

ÇİLEKEŞ ZAZA Forum Okuru

Birgün yanına geleyim bir ellimde gül
    bir ellimde silah
    ya gülü alıp benim olursun
    yada silahı alıp beni vurursun

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
    güzel miş be :D:D

9. Poyraz a.k.a Batuhan

Poyraz a.k.a Batuhan Forum Okuru

ßen Deyil TanRi Yazmiş kaderimi Sarhoş olmadan çekemem dünya kahrini ;)

10. tahsin inci

tahsin inci Forum Okuru

Serseri SÖzler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serserİ SÖzler

Serserİ SÖzler

serseri sözleri video serseri sözler facebook sözleri facebook 2011 sözler 2011 Bir kız sevdim ela gözlü İstedim vermediler Bana sen serserisin dediler Arama hayatın cilvesinde bahane Benim gönlüm serseriyse bundan sane Düşmüsüz birkere dile haykırsak duymazlar bile Tatlı tatlı bakarlar Bir gün düşersen üstüne basarlar Sen sil üzerindeki o pis eseri Senden kat kat üstündür bu gördügün SERSERİ.
  2. serseri sözler

serseri sözler

serseri sözleri serseri sözler serseriyim ben arkadaş sözleri eroinman dinle Yağmuru kıskandım sana dokundu diye, rüzgara kızdım kokunu çaldı diye, kaderime küstüm bana imkansızsın diye, birtek geceleri sevdim seni rüyalarıma yolladı diye… Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim. Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,...
  3. Serseri sözler damar

Serseri sözler damar

Damardan giren serseri sözleri merak ediyor ve istiyorsanız. İşte karşınızda meleklerim :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış......
  4. Serseri Sözleri kısa 2012

Serseri Sözleri kısa 2012

2011 yılında verilmiş olanları aşağıdan vereceğiz. Sizlerde 2012 yılına özel serseri sözleri kısa biliyorsanız yada duyduğunuzda hoşunuza gitti ise konumuzun altından kayıt olmanıza gerek kalmadan yazabilirsiniz. Serseri Sözleri kısa 2012 Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni...

Sayfayı Paylaş