gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Serseri sözleri kısa facebook

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

<Biz Serseriyiz Güzelim Sevdikmi Gönlümüz Çoşar Aşık Oldukmu Kalbimiz Atar... <Sokakta Bir Serseri içiyor Aşık belli Çekmiş Esrarı Dimliyor Müziği Bu Serseri Aşık Olmuş Belli...

<Biz Sokakların Efendisi Olmuşuz Gönüllerin Asi yakışıklısı, Biz Kızların Rüyası Olduk Serseriler Sokaklarda gezer Kızlar Bizi izLer...

<Gök Yüzüne Bakarım geceleri Yıldızlar kayar öLür Bir Serseri Bu Aşk Bitirir Bizi Sokaklarda geçer Sevdalarımızın izleri...

<Yoktur derdimden Anlayan Serserilerin Kaderidir bu Kimse Olamaz Derman, Hayatın tadı kaçar geceleri Serseri Çekmiş Jileti İçiyor Geceleri...

<Biz Serseri Delikanlıyız Akşamları Çorbamızı içeriz Sabahları Hayat Derdine Düşeriz...

<Biz Serseri Delikanlıyız Akşamları Çorbamızı içeriz Sabahları Hayat Derdine Düşeriz...

<Bir Kurşun Sıkılsa Beynime Unutucağımımı Sanıyorsun Seni Kalbimi Sökseler Sevmiyecemmi Sanıyorsun? Güzelim Serserinin Aşkı öLsede bitmez Organlarımda Yaşatmıyorum Seni Kanımın içinde oLmuşsun iLham Kimse Gelirse Gelsin Bulamaz Seni inan...

<Varmı Bu Aşkın Sonu Serseri , Her Sevgi Kaldıramaz Seni, Harbi Olmak Bizim işimizdir Sanaldan Başka Bişi Değil Gülüşlerin...

<Lanet Ediyorum Sana, Bir Serseri Uğruna Oldu feda, Ne Amacım Kaldı Nede Dermanım, Bittim Sayende! Sevdalara Düşmanım...

<Vefa Beklerken Kalbim Vefasızlık Gördü Sevgim, FedakârLık beklerken Aşkım, Sayende Oldum Kör Şaşkın...

<takım Elbisemi Giyerim Serseridir Benim iSmim, tesbihim Elimde Sözlerim Dilimde, En Delikanlı Adama Öğrettim Kendimi...

Serseri sözleri kısa facebook konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serseri Nickler facebook kısa

Serseri Nickler facebook kısa

Serseri Nickler serseri kapak sözler Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm. ♥ Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında. Bir gün beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında. ♥ Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip...
  2. Serseri Sözleri kısa ve öz

Serseri Sözleri kısa ve öz

Kısa ve öz aynı zamanda anlamlı serseri sözleri veriyoruz arkadaşlarım. Serserilik yapmyın ama :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum. Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz. вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη...
  3. Serseri Sözleri kısa 2012

Serseri Sözleri kısa 2012

2011 yılında verilmiş olanları aşağıdan vereceğiz. Sizlerde 2012 yılına özel serseri sözleri kısa biliyorsanız yada duyduğunuzda hoşunuza gitti ise konumuzun altından kayıt olmanıza gerek kalmadan yazabilirsiniz. Serseri Sözleri kısa 2012 Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni...
  4. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  5. Kısa Enterasan Facebook Sözleri

Kısa Enterasan Facebook Sözleri

bu konu enterasan facebook sözlerine yer vermektedir. Sosyal paylaşım ağları için de en çok üyesi bulunan facebook, üye sayısını gün geçtikçe çoğaltmaya edvam ediyor. Facebook sayfanız da ve pofiliniz de paylaşabileceğiniz kısa enterasan sözler arayanlar için sizlere en yeni enteran sözleri sunuyoruz. Gittin Elimde Sana Ait Hatıralar Bıraktın Bana Oturup Ağlasam ne feyda Sen gitmişsin Ben...

Sayfayı Paylaş