gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Serseri Sözleri kısa ve öz

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısa ve öz aynı zamanda anlamlı serseri sözleri veriyoruz arkadaşlarım. Serserilik yapmyın ama :D:D Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir
    Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni görebileceğim için yarınıma şükrederek yatıyorum.
    Sevmek çaydır sevilmek şeker biz çayı hep şekersiz içeriz.
    вαηα qєLi$Lєяİη α¢ıLαяıηDαη кαçışıηмış... ѕEωîу0яυм Dİуi$iη αğιZ αLι$şкαηLιğιумιѕ... !

berduş oldum şerefsiz sokakların kahpe kaldırımlarında..!
    Cüzdanım Esrar doLu gidiyorum hayat kumarına, dünyaLarı kaybettim güLüşün 10 numara. Asmışım bi Resmini karşımdaki duvara, her sana bakışımda yaparım bi Cigara.
    Rüzgarın kemanını çaldığı,damlaların cama vurduğu bir pencerede yatağına
    uzanıpta keşke dediğin tüm güzellikler gerçek olsun:)
    ("●")..кαLвiiм ανυcυмα ѕιgмιуσя αятιк αййзз..("●")

ßiTTi mi söyLücéqLerin - sen vé qeReqsiz tüm cümLéLerin

Sna ''qiT'' demiy0ruMmm..Ama ''kaL'' demek te qeLmiy0r iÇmDeN..

hayatında bana ' hoscakal ' demek isteyenler, gözlerimdeki s!klemez ifadeyi ii kessinLer..:)
    Sen cok güzel kızsın mektepli bense sokaklarda serseri senin elinde kağıt kalem benim ise vücudumda faça izleri sen istikbalini düşünürken mektepli o,küçümsediğin serseri belinde emanet mevzu işledi dedim ya gönlümün güzeli herker benim gibi serseri olamaz...!!!!!
    Unutmaya beş kala gözlerini ve sana dair ne varsa bitmeye yakın işte bugün ben her şeyimi sende bıraktım sırf aşkımı aldım elinden onu da kaybettim. HÜKÜMSÜZDÜR !!
    saNa sex we seyahat içeRikLi biR tekLifimm waR : si*tiR qitt xD

Seni uçsuz bucaksız bir okyanusta doğan güneşte,geceleyin parlayan ayda ve denizlerin o mavisinde buldum.Ancak gece doğabilecek bir güneşte kaybedebilirim.

$éréfsizLik séviLdiğini bilé bilé ayrılmaktır . . €n büyük kahpéLiksé séviLirken aLdatmaktır.....

MutLu édéMiyCéKséN; Me$quLde étMéyéCéK$iN

!!...N€ g!d€n€d!r $öZüM,n€d€ g€L€c€K oLaNa, OdA ß!rAz [email protected] g!d€r N@$ıL oL$a...!!

KaLBim TeK ßasınada Atar DesteK ünite İstemezz.!:)

Uyuştur kanımı, başımı döndür... Yatır dizlerine ömrümü söndür! Çekme dudaklarını dudaklarımdan... Nefesim kesilsin öperek öldür..!Hasta

DaHa BoYuN bi karış Beyfendi OLmaYa çalışş..PeşiMde DoLaşma OtuR DeRsİNe Çalış ....!!!
    ÇıKaR YoL hAnGiSi?SeVmEk Mi SeViLmEk Mi,SaRhOşLuK mU İçKi Mi,AnLaMaDıM GiTTİ..ÇıKaR YoL HaNgİsİ ?SeN mİ SeNsİzLiKmİ,YaŞaMaKmI öLmEk Mi???

éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taq:Ma siKdiR éDD..!

Serseri Sözleri kısa ve öz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Serseri Sözleri kısa 2012

Serseri Sözleri kısa 2012

2011 yılında verilmiş olanları aşağıdan vereceğiz. Sizlerde 2012 yılına özel serseri sözleri kısa biliyorsanız yada duyduğunuzda hoşunuza gitti ise konumuzun altından kayıt olmanıza gerek kalmadan yazabilirsiniz. Serseri Sözleri kısa 2012 Giden dönüyorsa, sevdiğinden değil kaybettiğindendir Yaşayabileceğim en güzel aşkı yaşattığın için sana beni seninle karşılaştırdığı için Tanrıya seni...
  2. Sevgi sözleri kısa ve öz

Sevgi sözleri kısa ve öz

kısa ve öz sevgi sözleri 2012 sevgi sözleri kısa kısa sevgi sözleri Ahh sevgi ahh... Bazen öyle seversiniz ki karşınızdakini ( erkek yada kadın herneyse işte ) ona olan aşkınızı kelimelerle ifade etemeyeceğinizi düşünürsünüz. Daha doğrusu beyninizde bu kelimeler bir türlü toplanıp ta cümle haline gelemez melekler. İşte biz o kelimeleri topladık ve cümle, sevgi sözcükleri haline hatta...
  3. Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Kısa ve Öz Düşündürücü Mesajlar ve Sözler

Düşündürücü Mesajlar Kısa Düşündürücü Mesajlar En Güzel Düşündürücü Mesajlar Sevgili melekler, bu bölümümüzde sizlerle en son paylaştığımız sıradan kısa mesaj sözleri ardından bu konumuzda da kısa düşündürücü mesajlar ile karşınızdayız. Karşınızdakine bir şeyler anlatmak istiyor ve bunu biraz dolaylı yoldam anlatmak istiyorsanız düşündürücü mesajlar tam size göre.. Buyrun......
  4. Kısa ve Öz En Güzel Sözler

Kısa ve Öz En Güzel Sözler

bu konu anlamlı kısa sözlere yer vermektedir. Kısa ve anlamlı en güzel sözleri arıyorsanız şimdiye kadar fazla duyulmamış sözleri sizler için bir araya getirdik. Facebook ve msn iletelerinizde istediğinizi alıp paylaşmak serbest:D:D Gerçek bir dost, bir arkadaş; iki gövdede yaşayan tek bir ruhtur... Düşünmeden öğrenmek vakit kaybından başka birşey değildir... Dostluk en kuvvetli bağdır,...

Sayfayı Paylaş