gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sertab Erener, "Bu sene bizi Şebnem Ferah temsil etsin" dedi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Eurovision Şarkı Yarışması'nda ülkemize birincilik getiren Sertab Erener, "Bu sene bizi Şebnem Ferah temsil etsin" yorumunu yaptı. TRT yetkilileri ise henüz Eurovision Şarkı Yarışması'yla ilgili şarkıcı arayışlarına başlamadıklarını söyledi.

Sertab Erener, "Bu sene bizi Şebnem Ferah temsil etsin" dedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener

Sertap Erener

sertap erener melek sertap erener hastalığı sertab erenerin hastalığı erenerin 1964 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü....
  2. Sertab Erener - Buda Gecer

Sertab Erener - Buda Gecer

sertab erener buda geçer sertap erener buda gecer sertap bu da geçer sertab Oturdum bir ağacım altında Buda gibi bağdaş kurdum Kapattım gözlerimi Açtım kalbimi Bir uzadım Bir kısaldım Boşverdim dünya hallerini Oturdum bir ağacım altında Buda gibi bağdaş kurdum Susturdum içimdeki bütün sesleri Bir yerdeyim Bir gökteyim Boşverdim dünya hallerini Bu da gelir Bu da geçer Bu da gelir...
  3. sertab erener

sertab erener

1964 yilinda Istanbul'da d?nyaya geldi. Erken yaslarda m?zikle tanisan Erener, hassas bir yapiya sahipti. Hassas ve ince yapili bu minyon kiz, bir yandan onu ?ok erken bir yasta, 11'inde yakalayan, t?m hayatini etkileyen kolit hastalagiyla, hastanelerle bogustu, bir yandan ilk ve orta ?grenimini s?rd?rd?. Hastaligin verdigi acilardan, hasardan kendisini mutlu eden bir ?ikis bulmustu; annesi...
  4. Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri

Sertap Erener Resimleri istiyorum sizden kızlar uzun zamandır kendisini ekranlarda da göremiyorum bari resimlerini görelim :)
  5. Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoğrafları

Sertap Erener Fotoları Sertap Erener Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizden Sertap Erener'in resimlerini isteyen siz sevgili misafirler, sizler için ve Sertap Erener hayranları için en güzel Sertap Erener Fotolarını paylaşıma açıyoruz.

Sayfayı Paylaş