gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sertab Erener ''Mad Love'' Şarkısı Sözleri ve Türkçesi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sertab erener mad love şarkısı sözleri türkçe çevirisi anlamı ile ilgili bilgiler burada melekler Türk popunun tartışmasız en başarılı isimlerinden eski Eurovision birincimiz Sertab Erener'in son şarkılarından Mad Love'ın sözlerini ve Türkçe çevirisini yayınlıyoruz melekler :)

There’s something funny going around
    Eğlenceli şeyler oluyor
    It moves from heart to heart
    Kalpten kalbe
    One day you’re up and the next upside down
    Bir gün uçarsın sonra tepetaklak
    And that’s the easy part
    Ve bu daha kolay kısmı

It’s not sentimental, noble or brave
    Duygulu değil, asil de, cesur da
    It’s foolish and unfair
    Aptalca ve adil değil
    But it’s fundamental the one thing you crave
    Can attığın bu şey temel ihtiyaç
    Fire, water, air
    Ateş, su, hava

You’re so in love you could do some crazy stuff

Çok aşıksın, çılgın bir şey yapabilirsin
    You’re so in lust that too much just ain’t enough
    Çok tutkulusun, fazlası tek başına yetmez
    You’re so insane that they might lock you up
    Çok delisin, bağlayabilirler seni
    But hey you’re in luck, cause it’s mad mad love
    Ama şanslısın, çünkü bu sırılsıklam aşk

You want an answer, you need a cure
    Bir cevap istiyorsun, tedavi olman lazım
    The whole thing’s so intense
    Bu çok şiddetli
    Though there’s no answer, and nothing is sure
    Bir cevabı olmasa da ve hiçbir şey kesin değil
    It all makes perfect sense
    Harika hissettiriyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sertab Erener ''Mad Love'' Şarkısı Sözleri ve Türkçesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertab Erened Mad Love Türkçe Çeviri arıyorum var mı ?

Sertab Erened Mad Love Türkçe Çeviri arıyorum var mı ?

Sertab Erener mad love tükçesi türkçe sözleri ve şarkının çevirisi lazım teşekür ediyorum.
  2. Evanescence - Wake Me Up Inside Şarkısı Sözleri ve Türkçesi

Evanescence - Wake Me Up Inside Şarkısı Sözleri ve Türkçesi

evanescence şarkısı sözleri Türkçesi anlamı manası nedir ile ilgili bilgiler burada melekler 2007 yılında yollarını ayıran Evanescence grubunun şarkılarından, good enough ve going under şarkılarının sözlerini daha önce sizlerle paylaşmıştık melekler :) Şimdi de bu eski grubun parçalarından wake me up inside şarkılarının sözlerini ve Türkçeleştirilmiş halini eklemek istiyoruz forumumuza :)...
  3. Adele Make You Feel My Love Şarkısı Sözleri Türkçesi

Adele Make You Feel My Love Şarkısı Sözleri Türkçesi

adele make you feel my love sözleri adele make you feel my love çeviri adele make you feel my love Özellikle gençler tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen şarkıcı Adele Atkins'in Make You Feel My Love adlı şarkısının sözlerini ve Türkçe çevirisini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) When the rain is blowing in your face Rüzgâr yüzüne vururken And the whole world is on your case Ve...
  4. Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri

Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri

Sertap Erener Kız Leyla Şarkı Sözleri Kiminin kocası kiminin amcası En sevdikleri yanı sözün kısası Aldılar sıcacık uykularından Attılar dere yataklarına gece yarısı Ne kıyanlar bildi ne kıyılanlar Erkek Yasası Kalk doğur kendini kadirsin Kadınsın kızımsın annemsin Ne çok sütün vardı oysa Dünyayı kin mi emzirsin? Kız Leyla ayağa kalk hemen! Kalk çabuk, topla kırıklarını Kız Leyla pusuya...
  5. Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Herşey ne kadar hızlı Herşey ne çok oturup ince şeyler düşünmek için vakit yok En son ne zaman baktın gökyüzüne Ne zaman geldin göz göze birisiyle Ben yine yolllara düştüm yine zorlara Hem korkak hem gözü kara uçlardan uçlara Ben yine taşlara vurdum deli başımı Sürüklüyorum kendimi tesadüf aşklara Yanmışız ama halimiz duman Yetmiyor zaman aman aman aman Ne kadar oldu vapurla karşıya...

Sayfayı Paylaş