gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

OrjinalTon_3634d8a9-76b0-4094-898f-c142744db75c.jpg Sertap Erener Kız Leyla Şarkı Sözleri

Kiminin kocası kiminin amcası
    En sevdikleri yanı sözün kısası
    Aldılar sıcacık uykularından
    Attılar dere yataklarına gece yarısı
    Ne kıyanlar bildi ne kıyılanlar
    Erkek Yasası
    Kalk doğur kendini kadirsin
    Kadınsın kızımsın annemsin
    Ne çok sütün vardı oysa
    Dünyayı kin mi emzirsin?
    Kız Leyla ayağa kalk hemen!
    Kalk çabuk, topla kırıklarını
    Kız Leyla pusuya yat hemen
    Bi daha vurmasınlar kız çocuklarını
    Kimi yol ağzında damladı bıçaktan
    Kimi dostane bi sohbet sırası
    Can giderken kul elinden
    Yüzümüze tükürdü son nefes

Sertap Erener 2015 -Kız Leyla Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener

Sertap Erener

sertap erener melek sertap erener hastalığı sertab erenerin hastalığı erenerin 1964 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü....
  2. sertab erener

sertab erener

1964 yilinda Istanbul'da d?nyaya geldi. Erken yaslarda m?zikle tanisan Erener, hassas bir yapiya sahipti. Hassas ve ince yapili bu minyon kiz, bir yandan onu ?ok erken bir yasta, 11'inde yakalayan, t?m hayatini etkileyen kolit hastalagiyla, hastanelerle bogustu, bir yandan ilk ve orta ?grenimini s?rd?rd?. Hastaligin verdigi acilardan, hasardan kendisini mutlu eden bir ?ikis bulmustu; annesi...
  3. Sertab Erener ''Mad Love'' Şarkısı Sözleri ve Türkçesi

Sertab Erener ''Mad Love'' Şarkısı Sözleri ve Türkçesi

sertab erener mad love şarkısı sözleri türkçe çevirisi anlamı ile ilgili bilgiler burada melekler Türk popunun tartışmasız en başarılı isimlerinden eski Eurovision birincimiz Sertab Erener'in son şarkılarından Mad Love'ın sözlerini ve Türkçe çevirisini yayınlıyoruz melekler :) There’s something funny going around Eğlenceli şeyler oluyor It moves from heart to heart Kalpten kalbe One day...
  4. Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014

Sertab Erener "Ben Öyle Birini Sevdim ki" Şarkısının Sözleri 2014

sertab erener, sertab erener 2014, sertab erener ben öyle birini sevdim ki Sevgili melekler, başarılı sanatçı Serab Erener'in yepyeni single çalışması "Ben Öyle Birini Sevdim Ki"yi hayranlarının beğenisine sundu. Demir Demirkan'la birlikte yurt dışında "Painted On Water" adıyla çalışmalara imza atan ve ABD'de kısa süre önce "Chicago Issue" isimli EP'sini...
  5. Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Sertap Erener Tesadüf Aşk Şarkı Sözleri

Herşey ne kadar hızlı Herşey ne çok oturup ince şeyler düşünmek için vakit yok En son ne zaman baktın gökyüzüne Ne zaman geldin göz göze birisiyle Ben yine yolllara düştüm yine zorlara Hem korkak hem gözü kara uçlardan uçlara Ben yine taşlara vurdum deli başımı Sürüklüyorum kendimi tesadüf aşklara Yanmışız ama halimiz duman Yetmiyor zaman aman aman aman Ne kadar oldu vapurla karşıya...

Sayfayı Paylaş