gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Sertap Erener-Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusu

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

bu sarkıyı cok seviyorum beni anlatıyorrr :) Yagmurdan sonra gelen topragin kokusuna
    Hayranim tipki hayran oldugum gibi sana
    Yagmurdan sonra gelen topragin kokusunda
    Ne tuhaf sen varsin sanki hemen yanimda

Yagmurdan sonra gelen topragin kokusuna
    Asigim tipki asik oldugum gibi sana
    Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusunda
    Bulusuruz seninle sanki baska diyarda

Çiselerken yağmurlar
    Gülüşür tüm yapraklar
    Çiçekler fisildasir
    Oynaşır tomurcuklar
    işte ben de böleyim
    Canlanirim yeniden seninle ben​

Sertap Erener-Yağmurdan sonra gelen toprağın kokusu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertap Erener

Sertap Erener

sertap erener melek sertap erener hastalığı sertab erenerin hastalığı erenerin 1964 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü....
  2. sertab erener

sertab erener

1964 yilinda Istanbul'da d?nyaya geldi. Erken yaslarda m?zikle tanisan Erener, hassas bir yapiya sahipti. Hassas ve ince yapili bu minyon kiz, bir yandan onu ?ok erken bir yasta, 11'inde yakalayan, t?m hayatini etkileyen kolit hastalagiyla, hastanelerle bogustu, bir yandan ilk ve orta ?grenimini s?rd?rd?. Hastaligin verdigi acilardan, hasardan kendisini mutlu eden bir ?ikis bulmustu; annesi...
  3. toprağın kokusu

toprağın kokusu

kaynak:devtürkler
  4. Yağmur Yağdığında Kokladığımız Toprak Kokusu mu?

Yağmur Yağdığında Kokladığımız Toprak Kokusu mu?

Yağmur sonrası hissedilen güzel kokuların bir kaynağı, toprakta yaşayan Actinomycetes grubu içinde yer alan bazı bakterilerdir. Toprakta yaşayan en küçük canlılardan olan bu bakteriler, en çok nemli ve karanlık ortamlarda gelişirler. Çevre koşullarının gelişmeleri için uygun olmadığı kurak dönemlerdeyse spor adı verilen özel yapılar üretirler. Sporlanma, bazı bakterilerin kendilerini olumsuz...
  5. Yağmur yağdıktan sonra neden toprak kokar?

Yağmur yağdıktan sonra neden toprak kokar?

bunlari biliyormusunuz, yagmurdan sonra, toprak kokusu, hissedilen, bakteriler, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Yağmur yağdıktan sonra neden toprak kokar Yağmur sonrası hissedilen güzel kokuların bir kaynağı, toprakta yaşayan Actinomycetes grubu içinde yer alan bazı bakterilerdir. Toprakta yaşayan en küçük canlılardan olan bu...

Sayfayı Paylaş